Pete Davidson servetėlės ​​savo Instagram amid Ariana Grande komentaras dramos

Pete Davidson ir Ariana Grande yra dvi pusės iš “Celebrity Couple”, kad internetas, atrodo, negali mesti rūkyti. Bet jei jūs atėjote tikėtis, kad jie virtualiai pateks į akis vieni kitiems be pertraukos, pasiruoškite pasikeisti tempu. 

Ariana Grande Pete Davidson Lead
Instagram / Peteavidson

Grande ir Davidson įdėjo keletą skaitmeninių ribų, todėl jų gerbėjai sunkiai žiūri (ir dar svarbiau, pasveria) savo santykius iš pirmų rankų. “Grande” dabar išjungė pastabas savo “Instagram” pranešimams, todėl niekas negalėjo palikti širdies akių emoji ir “# FIRST” komentavo, ką ji skelbia ateityje. Dėl Davidsono dalies jis dabar visiškai išvalė savo “Instagram” iš visų nuotraukų. 

Bet kas tai duoda? Ar tai yra ta pačia pora, kuri ką tik paskelbė liežuviu užpildytą “Snapchat” vaizdo įrašą kartu? Kodėl porą, kuri norėtų dalintis savo meilės su pasauliu dvigubai atgal taip griežtai, atrodo, iš niekur?

“Grandison” gerbėjai mano, kad turi atsakymą, ir jis turi viską, kas susiję su žmonėmis, kuriuose socialinė žiniasklaida kalba apie pora.

Naujausias? Ventiliatoriai pakvietė Davidsoną už “netinkamą” komentarą, kurį jis paliko prieš ketverius metus mirusį “Grande” “Instagram” nuotrauką.. 

SUSIJĘS: “Peti Davidson” ypatingai asmeninė dovana Arianai Grandei padės jums jausti savo jausmus.

Davidsonas parašė “omg what a cutie” ant nuotraukos, todėl paskambino kavalerija dėl komentarų, sakydama, kad jis netinkamas, kad giria savo sužadėtinį apie savo brangio giminaičio postą. Galų gale Davidsonas paaiškino, kad iš viso ne visuomet kalbėjo apie Grande.

miss n myliu tave amžinai mano geriausias draugas # 4years

Paskelbta Ariana Grande (@ariaagrande)

“Ar jūs, vaikinai, visi nesąmoningi?” jis parašė. “Aš kalbėjau apie tai, kaip miela yra jos senelė. Ką gi negerai, jūs, vaikinai, tikrai ieškosite, kad atakuoti žmones. Tai liūdna.”

Atrodo, kad jis ir Grande yra atsibodę iš virtualios kritikos. Negaliu pasakyti, kad juos kaltiname. 

Atnaujinti: Pasakė Pete Davidson! The Šeštadienio vakaras gyvai aktorius išsiaiškino bet kokias gandas apie jo staigų socialinės žiniasklaidos nebuvimą, skelbdamas socialinę žiniasklaidą.

Pete Davidson Instagram embed
Pete Davidson / Instagram istorija

“Ne, nieko blogo. Nieko neįvyko. Nieko nieko nėra nieko. Aš tiesiog nenoriu būti “Instagram”. Arba bet kurioje socialinės žiniasklaidos platformoje “, – rašė jis savo” Instagram Story “pirmadienį. “Internetas yra bloga vieta ir man nereikia jaustis gerai. Kodėl turėčiau bet kuriuo metu praleisti neigiamą energiją, kai mano tikrasis gyvenimas užfiksuotas. Tai, kad aš netgi turiu tai pasakyti, įrodo mano požiūrį. Aš myliu jus visus, ir aš tikiu, kad atsigausiu tam tikru momentu. tavo kaimynystė, Pete “

Na, tai sureguliuoja tai.