Perskaitykite Ramsay’o Boltono siaubingą laišką Jonui Snow iš šios savaitės Sesijų žaidimo

Ramsay Bolton, be abejonės, yra labiausiai nerimaujamas visų Westeros personažas. Jis kankino Theon Greyjoy, išprievartavo savo žmoną Sansą Starką, ir jis nužudė savo tėvą, brolį ir motiną – bet, tiesą sakant, tai tik ledkalnio viršūnė.

Tik tuo atveju, jei jums reikės kitos priežastys nuversti iš tikrųjų beprotišką “Winterfell” valdovą, laiškas, kurį jis atsiuntė Jon Snowui “Castle Black” šios savaitės epizodui Sesijų žaidimas, pridės kuro prie jau besišypsančio ugnies. “HBO” išleido labai atidžiai pažvelgęs į gerbėjų “Rožinio laiško” korespondenciją dėl plakiruotojo žmogaus vaško antspaudo, o ne tik siaubingi žodžiai. Boltono ramybė prideda prie nerimą keliančio laiško pobūdžio. Žiūrėkite žemiau. 

SUSIJĘS: Jasonas Momoa labai didžiuojasi savo “Khaleesi” už tą epinės “drama” scenos žaidimą.

Jei, kaip ir mes, jums sunku atskirti žodžius, toliau skaitykite visą įrašą. 

Pasipriešinimui ir bastardui Jonui Snovui

Tu leidei tūkstančius laukinių laukų per sieną, tu išdavai savo pačių rūšį, tu išdavai Šiaurę, Winterfellas yra mano ukraistas, atvykai ir pamatai . . .

Tavo brolis Rickonas yra mano požemyje, jo antgalio oda yra ant mano grindų, atėjo ir pamatysi . . .

Noriu, kad mano nuotaka būtų atgal, nusiųsk ją pas mane bustard, ir aš ne varginsiu tave ar jūsų laukinius mėgstamus. Laikykis jos nuo manęs ir aš važiuoju į šiaurę ir skerdysiu kiekvieną lauktinį vyrą, moterį ir kūdikį, gyvenantį pagal jūsų apsaugą. Jūs stebėsite, kaip aš jų odai gyvenu, žiūrėsite, kaip mano kareiviai paims savo seserį, pažiūrėsiu, kaip mano šunys paims tavo laukinį mažąjį brolią, tada aš tarsi savo akis nuo jų lizdo ir leis mano šunims pailsėti. . . ateik ir pamatyk . . .

Ramsėjus Boltonas, “Winterfell” valdovas, šiaurės sargas.

Čia tikiuosi, kad Jonas ir Sansa jį paims ir išgelbės Rickoną! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − 47 =