Perskaitykite “La La Anthony” galingą esė apie mokymąsi verstis verslu, o ne “Vienu iš berniukų”

“La La Anthony” yra televizijos asmenybė, Niujorko laikas geriausiai parduodamas autorius ir aktorė, kuri pasirodė kaip “MTV VJ” TRL. Ji šiuo metu žvaigždes kaip LaKeisha Grant Starz’s Galia. Čia ji atsiprašo dėl pranašumųir trūkumaibūti moterišku verslininku, ir kodėl ji sunkiai atsitrenkia į savo draugus. 

Augdamas, buvau visada miegantis. Aš buvau sweatpants ir Jordans. “Girly” daiktai manęs nekalbo – aš vis dar nežinau, kaip virti iki šios dienos. Aš buvau mergina, kuri pakabinti su visais berniukais. Jie ateis pas mane ir paprašys man patarti viskuo, nuo muzikos iki drabužių, kovoti su moterimis. Man visada elgiasi kaip vienas iš jų. Aš vis dar daug būdų. Būdamas maždaug vaikinai visą laiką neabejotinai informavo mano skonį muzikoje. Aš tapo apsėstas hip-hop’u. Aš atsimenu, sėdintis savo kambaryje visą dieną, grodamas albumus, įrašydamas dainų tekstus ir grodamas. Aš buvau mergina, kuri žinojo apie kiekvieną rapą ir kiekvieną repo daina istorijoje: “Nas”, “Lil ‘Kim”, “Foxy Brown”, “Jay-Z”, visi jie. 

Aš niekada maniau, kad karjera muzikoje netgi neįmanoma, kol aš turėsiu stažuotę “Hot 97” Atlante. Tuo metu man buvo 16 metų, ir tu turėjo dirbti 18 metų, todėl melavau apie mano amžių. Bet aš labai gerai susipažinęs su muzika. Tuo metu Ludacrisas buvo radijuje, vėliau jis buvo žinomas kaip Chris Lova Lova. Galų gale aš tapo jo šou dalimi. Tai gana daug, kaip prasidėjo mano karjera. 

Muzikos pramonė buvo ir yra visiškai vyriška, ypač hip-hop. Aš jaučiausi, kad turėjau įrodyti save 10 kartų daugiau. Aš buvau visada apie savo grind ir mano darbas, ir niekada nebuvo apie atrodo ar kažkas kito. Aš buvau tikras: “Aš įrodysiu tau žmonėms, kad aš žinau, apie ką kalbu, ir aš esu geras tuo, ką darau, todėl tu rimtai mane paimk”. Tai visada, kaip tai buvo už mane. 

SUSIJĘS: Serena Williamsas gauna “emocinį” apie mesti rūkyti

Neabejotinai atsirado kokių nors nesėkmių. Vyrai visada buvo labai laisvi dėl to, ką jie sakė, ypač kai jis atrodo. Man teko nuolat priminti žmonėms, kad ten dirbu, [tai buvo] ne apie tai, kaip tvirtai yra mano džinsai. Prisimenu, bandžiau prisijungti prie pokalbio apie muziką ir kalbėti, nes aš nežinau, apie ką kalbu. Bet aš visada bandžiau išreikšti savo žinias ir įsitikinti, kad mano balsas buvo išklausytas.

Svarbu visada stovėti ant žemės ir pranešti, kad neketinate toleruoti nesilaikymo. Yra klasikinis būdas patikrinti žmones. Aš visada labai pasisakau, kai kalbu. Aš nesu grubus žmogus, bet tai nereiškia, kad aš nesu leisiu kam nors žinoti, kad tai, ką jie sako, nėra gerai. Kaip moteris, aš niekada neleidau save keisti savo savigarbos ar pasitikėjimo savimi ir sugrįžti prie kažko kito, nors kartais tai gali būti lengviau. Kai buvau užaugęs, supratau, kad man nereikėjo būti “vienu iš berniukų”, kad būtų sėkmingas; Galėčiau stovėti šalia jų kaip galinga moteris ir apsupti save su kitomis nepakankamomis moterimis, kurios suprato mano patirtį taip, kaip niekas negalėjo to padaryti.

Aš visada žaviuosi savo draugais, nesvarbu, ar tai Ciara, Serena Williams ar Kelly Rowland ar Kim Kardashian. Mano ratas yra pilnas nuostabių trailblazers, kurie daro nuostabius dalykus. Arba kažkas panašaus į Oprahą, kuris įrodė žmonėms, kad gali daryti daugiau nei vieną dalyką. Dabar aš veikiu, gaminu, rašau knygas, turiu drabužių liniją ir makiažo liniją. Jūs galite tai padaryti viską. Niekada neleiskite ką nors įdėti į dėžę – aš stebėjau, kad visos šios moterys suskaido visas kliūtis ir toliau. Štai kaip mes auga ir judame į priekį. 

VIDEO: Eva Longoria siuvama savo suknelę Sereno Williamso kūdikiams

Jėga man yra kontroliuoti jūsų gyvenimą, kontroliuoti savo sprendimus ir neleisti kam nors kitam pakliūti į tavo bloką, pakreipti savo moralę ir vertybes bei tai, kaip jaučiate. Tai yra apie tai, ką darai, kad norėtumėte daryti ir nori padaryti laimingą. Šiandien, socialinės žiniasklaidos amžiuje, kai visi nori turėti visišką prieigą prie jūsų gyvenimo, jūs norite suteikti jiems prieigą. Bet tuo pačiu metu vis dar tavo gyvenimas, ir viskas gerai, kad turėtume keletą dalykų, kurie neatitinka ribų, ypač kai yra vaikas, kuris man yra mano 10 metų sūnus [su Carmelo Anthony] Kiyan. Man reikia išlaikyti kai kuriuos dalykus sau. 

Aš labai sunkiai dirbo, kad galėčiau patekti ten, kur aš. Aš nesu gimęs šiame gyvenime – neturėjau jokios šeimos versle, kad galėčiau man padėti. Aš šį kelią praleidau savimi, kartu su nuostabiais žmonėmis. Aš ir toliau auga to, ką myliu ir rasiu naujas aistras. Manau, kad aš tik pradedu.

– Kaip pasakė Claire Stern.