Peržiūrėkite “Valentino” naująją “Puikus” privalomą knygą sau

Valentino Garavani, kurio vienerių metų Italijos mados namai buvo įkurtas, didingai nusiųs fantastišką, dažnai eterinį dizainą Valentino kilimo ir tūpimo takuose. Tačiau nuo 2008 m. Kūrybingi režisieriai Maria Grazia Chiuri ir Pierpaolo Piccioli tęsė žymių prekės ženklų dizainerio palikimą su puikiai subtiliais ir dieviškais gatavų drabužių ir couture kolekcijomis, kurios ne tik pagerbia turtingą istoriją už visų Garavani kūrinių, bet ir Taip pat laukiame naujos, šiuolaikiškos elegancijos – netgi Kardašianos seserys išmoko pamėgti.

Valentino Book Embed 1
Courtesy Assouline

Naujoje kavos staliukas tinkamai pavadintas Valentino: Mirabilia Romae, Italijos meno kuratorė Francesco Bonami puikiai padeda suvokti kiekvieno Chiuri ir Piccioli kūrybos esmę nuo pradžios iki pabaigos. Įkvėptas turtingas pastatų, meno kūrinių, audinių ir moterų dizainas, įkvepiantis savo dizainą – duetas ne kartą kelia romų kūrybiškumo labirintą idėjoms – “Assouline” knyga yra ne tik klasikinis be namų priedas, bet ir vienas iš – natūralus supratimas, kaip suknelė prasideda kaip eskizas ir baigiasi ant raudono kilimo.

Valentino Book Embed 4
Courtesy Assouline

Valentino Book Embed 3
Courtesy Assouline

SUSIJĘS: Susipažinkite su “Genius Design Duo Behind Valentino”

Su originaliomis nuotraukomis iš Laziz Hamani, publikacija maišoja niekada anksčiau pastebėtas popierinių raštų ir įkvėpimo plokščių nuotraukas, naudojamas suknurti DNR suknelę kartu su artimuosiuose vaizduose sudėtingos siuvinėjimo dabar archyvuotų dizainų. Negabaritiniuose puslapiuose taip pat yra laikinų kampanijų vaizdai, taip pat namo vidinio rato ir mėgstamų muzikos nuotraukos. Paimkime, kad “Chiuri” ir “Piccioli” Valentino suknelės yra viena iš populiariausių raudonų kilimų nuolatinių draugų, tokių kaip Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Meryl Streep ir Sienna Miller.

Valentino Book Embed 2
Courtesy Assouline

Parduotuvė: Valentino: Mirabilia Romae, 250 USD; assouline.com. 

SUSIJĘ VIDEO: Diane Kruger atskleidžia, kodėl ji niekada nevalgys rutulio suknelelio 

NUOTRAUKOS: Valentino svaiginanti “2015” raudonos kilimėlio išvaizda