Penktadienio nakties žiburiai buvo kietas, bet Minka Kelly reali aistra buvo slauga

Nėra jokios abejonės, kad “Lyla Garrity” įkvėpė “Lyla Cheerleader” Penktadienio nakties žiburiai buvo “Minka Kelly” gyvenimas. Tačiau 38 metų aktorė sako, kad jos mėgstamiausias futbolo dramos žaidimas nebuvo geriausias pasirodymas, kurį ji kada nors dirbo. Jos mėgstamiausias darbas net nebuvo Holivude – jis buvo ligoninėje.

“Prieš Penktadienio nakties žiburiai, Aš turėjau tiek daug skirtingų darbo vietų, dirbu “Check-on-Go” ir “Beverly Hills” gydytojo biure, “Kelly sakė Stiliuje kai šį mėnesį pasimokėme į Santa Monikos “Dove” šokolado kakavos ūkininkų rinką. “Ir tada ketverius metus, kol aš pradėjau FNL, Kalifornijos ligoninėje buvau šveitimo slaugytoja. Ir sąžiningai tai buvo pats įdomiausias darbas, kurį kada nors turėjau! Man taip pat buvo ir gerai. “

Bet kaip mielai, kai ji atrodo atgal į valandas prisijungęs slaugytojo stoties, Dillon, Teksasas atėjo a-skambinti. Ir su juo taip pasidarė nuolatinė darbo užmokesčio ir finansinė nepriklausomybė. “Galiausiai galėjau sumokėti butą su plovikliu ir džiovintuvu”, – sako ji.

Kol Kelly vis dar palaiko ryšį su kai kuriais iš jos FNL “Castmates” (“Zachas Gilfordas, kuris grojo Mattą Saraceną, ir aš likau arčiausiai per metus”), nuo to laiko jis persikėlė į kitus užsiėmimus, pavyzdžiui, savo posūkį į DC Universe naują superherojų pasirodymą Titanai (šį rudenį) ir filantropinis darbas.

SUSIJĘS: Minka Kelly savo mergaitėms: “Meilė iš moterų yra kaip niekas kitas”

Pinigai Talks - Minka Kelly
“Courtesy Dove” šokoladas

Neseniai Kelly keliavo į Ekvadorą su “Dove Chocolate & Care”, humanitarine organizacija, kovojančia su pasauliniu skurdu, ir sužinojęs, kaip bendrovė gamina savo šokoladą moterų kakavos ūkininkus Vakarų Afrikoje. Patirtis buvo ta, kurią netrukus pamiršta. “Tai įdomu, nes jie ne tik užsiima moterų ūkininkais, jie suteikia joms galimybę pačioms valdyti”, – sako ji. “Priežiūra dirba su moterų ūkininkais, kad padėtų jiems išmokti valdyti savo pinigus, kad jie sutaupytų pakankamai, kad pradėtų savo verslą”.

Per pastaruosius keletą metų aktorės prioritetų sąraše rasti aukšto lygio atlyginimo būdai. “Manau, tai prasidėjo, kai aš pametėme savo mamą”, – sako ji. “Tai mano būdas užpildyti šitą mažą skylę mano širdyje, ją pagarbindamas ir suteikdamas moterims galimybę, kuriam gali tekti šiek tiek daugiau pagalbos”.

Žemiau Kelly pasakoja apie karjerą, finansus ir mokėjimą, įskaitant pirmąjį dalyką, kurį ji nupirko su ja Penktadienio nakties žiburiai paycheck ir jos pagrindinis kaltasis malonumas pirkti.

VIDEO: “Ellen Pompeo’s Money Advice” gaus “Paycheck”, kurią nusipelnėte

Apie mokymąsi valdyti savo finansus … Tiesą sakant, buvau savarankiškas, kai reikia valdyti savo pinigus. Aš natūraliai išmokau, ką neturėti, kai buvau augęs. Ir tada, kai kurį laiką, buvau šiek tiek skolų, nes aš gyvenu iš kreditinių kortelių. Aš galų gale atsakiau už pinigus, kai turiu savo verslo vadybininką, kuris padėjo man traukti į rankas. Aš vis dar mokosi, bet aš dabar daug geriau.

Apie tai, ką ji pirko su savo pirmuoju Penktadienio nakties žiburiai paycheck … Aš turiu savo tėčiui didžiulę plokščiaekranį televizorių Kalėdoms. Jis neturėjo supratimo, kad jis atėjo, ir paskui mane paskambino ir tarė: “Ar viską apie tai žinote?” Ir aš buvau kaip “Nustebink!”

Dėl jos kaltų malonumų … Greitas maistas. Aš tikrai kaltas dėl to! Šią rytą turėjau McDonald’s Egg McMuffin.

 

Už tai moka … Jei galiu pasinaudoti savo balsu, kad suprastume, kokį nuostabų darbą organizacijomis atlieka, tai mažiausias galiu padaryti. Šiais metais aš naudoju savo gimtadienį kaip galimybę pakelti daugiau nei 10 000 JAV dolerių už “RAICES”, organizaciją, kuri daro nuostabų darbą, jungiančią sienas suplakusias šeimas. Tai toks geras jausmas žinoti, kad jūs ką nors darote, o ne tiesiog šaukiasi į eterį.

 

SUSIJĘS: Ką Diana Ross mokė Tracee’ui Ellisui Rossui apie taupymą

 

O kas naktį! Dėl daugybės priežasčių aš esu priblokšta meilės ir dėkingumo. Dėkojame, @ rp1313, kad kiekvienas gimtadienis būtų visada ypatingiausias. Kad tave mylėtų būti labai laimingas žmogus. Dėkojame @whatsgabycookin už mano mėgstamiausią labiausiai ypatingą ir skaniausią gimtadienio pyragą! Mano vienintelis apgailestauju, kad mes nepriėmėme daugiau nuotraukų, nes šioje nuotraukoje trūksta daugybės žmonių! Nejaukiu apgailestauju, kad tai tik todėl, kad mes visi pernelyg užsiėmę jungdami ir turėdami tokį gerą prakeiktą laiką. • Ačiū kiekvienam asmeniui, kuris dovanojo mano gimtadienio lėšų rinkėjui RAICES. Negaliu patikėti, kad mes ne tik įvykdėme 10K tikslą, bet ir išlaikėme 763 USD! Aš taip įkvėpiau ir džiaugiuosi, kad visi esi giliai gailestingi, gailestingi ir dosnūs mano draugai. Ypač taip, kad draugai čia, kad aš niekada net susitiko. Tai buvo tikrai įdomu. Gimimo data. Ačiū!!! ❤️

Paskelbta minka Kelly (@minkakelly)

Apie savo mėgstamus būdus … Man patinka keliauti ar gražiai papietauti su savo merginomis. Oi ir ant veido. Tai mano darbas!

Apie mokymąsi, kaip derėtis dėl savo darbo užmokesčio … Pirmas dalykas, apie kurį kalbama, kai galvoju apie derybas, yra Ellenas Pompeo. Ji tikrai išdėstė, kaip tai padaryti daugelio iš mūsų. Ji yra meistras! Aš vis dar mokosi ir atidarė akis į daug naujų dalykų.