“Peanuts” filmo peržiūra: ar žinojote, kad Charlie Brown turėjo plaukų ir makiažo komandą?

Charlie Brownas, Snoopy ir likusi ganda grįžta į didįjį ekraną Žemės riešutų filmas, 6 lapkritis. Neseniai mes matėme filmuko peržiūrą, ir tai yra žavinga viršuje apačioje. Charlesas Schulzo vaizduotės simboliai šiuolaikiniu būdu atgaivina animacijas ir veiksmus, neprarandant to, kas padarė juos unikalus, skaitydami juostą laikraščiuose, pieštukų smūgiuose, dėl jų paprastų veido bruožų, milžiniškų galvų ant mažų kūnų ir neapsunkinto jausmo stebuklų apie pasaulį prieš juos.

Šis konkretus filmas, kuris sutampa su komiksų 65-osiomis dienomis, seka Čarliui Braunui, nes jis bando važiuoti gyvenimu nuo beisbolo piliakalnio į ledo kamuoliuką į mokyklos klasę. Jo pasaulis pasikeičia vieną dieną, kai pasirodo nauja mergina su raudonais plaukais (ji kūrybiškai vadinama maža raudona mergaitė), ir jis nori ją nustebinti. Tuo tarpu “Snoopy” praleidžia savo nuotykius.

Čarlis Brown Peanuts
Mandagumas

Asmuo, atsakingas už Browno ir jo draugų kartos Z atnaujinimą, yra režisierius Steve Martino. Neseniai mes su juo susidūrėme telefonu, tuo metu, kai jis filmavo apdailos medžiagą, ir sakė, kad jo komanda perėjo “Blue Sky Studios” (priklausanti 20th Century Fox), kad filmas . Šiame procese jis dirbo daugiau nei 400 žmonių. “Mes tikrai norėjome gerbti piešimo stilių, kurį Charlesas Schulzas mums suteikė kaip pagrindą, ir padaryti jį kažką, kas yra šiek tiek turtingesnė ir detalesnė didelio ekrano filme”, ​​- sakė jis. Stiliuje. “Tai prasidėjo kaip baimė ir nerimas, nes mes norėjome tai teisingai pasiekti. Dabar tai puiku, nes išspręstume visas problemas ir iššūkius. “

SUSIJĘS: Žiūrėkite Renée Zellwegerį savo pirmąją nuotrauką iš naujosios Bridžitas Jonesas Filmas

Čarlis Brown Peanuts
Mandagumas

Vienas iš jo didžiausių iššūkių: “Nailing” savo savybes, iki kiekvienos plaukų sruogų ir kiekvieno veido išvaizdos. Dėl to dalis “Martino” komandos dirbo mėnesius, kad būtų galima tobulinti kiekvieną kampą – panašu, jei filme būtų plaukų ir makiažo, tai buvo komanda, kuri tai padarė. Taigi, taip, taip, Charlie Brownas turėjo vaizdine tvarka sėdėti makiažo kėdėje kiekvieną kartą, kai jis ketina filmuoti sceną. Tačiau tai buvo šiek tiek kitoks nei tipiškas rinkinys: “Mums tai nėra panašu, kaip iš tiesų išleisti makiažą, bet daugiau apie jo odos kokybės požymių kūrimą”, – sakė Martinas. “Mes norėjome įsitikinti, kad tuomet, kai mes jam įvedame žiburius, jis turi turtingą savo odą, bet vis dar atrodo kaip paprasta Charlie Browno forma”.

Čarlis Brown Peanuts
Mandagumas

SUSIJĘS: viskas, ko reikia žinoti apie naują Jem ir hologramos Filmas

Todėl už šį filmą atsakingas skyrius nebuvo vadinamas “Plaukai ir makiažas”, o “Plaukų ir kailių grooming” komanda. “Tai žmonės, naudojantys mūsų kompiuterių programinę įrangą ir jų meniškumą, kad galėtume paruošti simbolius ekrane”, – sakė Martino. “Jie yra tie, kurie sutelkia dėmesį į Sally garbanos, ir kad šiek tiek garbanos įkvėpimas savo plaukuose atrodo tikrai geras. Tai tie, kurie sukūrė Lucy blizgus gražius juodus plaukus “.

Čarlis Brown Peanuts
Mandagumas

Jei atidžiai pažvelgsite į Lucy, pastebėsite, kad jos plaukai yra blizgūs, idėja, kurią iš pradžių sukūrė Schulz. “Aš pažvelgiu į tai, kaip Charlesas Schulzas rašydavo į savo plaukus ir visada palikdavo šiek tiek baltuosius kraštus, kad paryškintų blizgesį”, – sakė Martino. “Dėl filmo mes užtikrinome, kad Lucy turėjo tokią pačią kokybę. Mes prižiūrėjome plaukus specialiai už blizgesį. “

Čarlis Brown Peanuts
Mandagumas

Tas pats su “Snoopy”, sakė Martino: “Tikslas yra tai, kad jūs pažvelgsite į tai ir pasakysite:” O, tai Snoopy, bet dabar jis turi šiek tiek minkšto kailio “. Ar ne malonu žinoti, kad mūsų mėgstamiausiems personažams yra tam tikro Holivudo superžvaigždės gydymas keliaujant į kasos įstaigą?

Žemės riešutų filmas atidaryta šalyje lapkričio 6 d. Žiūrėkite priekabą čia: