Patys įkvepiantis asmuo Sundance (iki šiol) yra 14 metų amžiaus

Kiti žmonės, Sundance filmų festivalio atidarymo filmas apie šeimą, susijusią su jų motinos vėžiu, juokingais ir siaubingais būdais, suvaidino žinomus veidus, tokius kaip Molly Shannon ir Bradley Whitford, taip pat žinomų palikuonių, kaip Judo duktė Maude Apatow. Bet po klausimo ir atsakymo po atrankos, visus juos visiškai pakėlė jų 14 metų santykinai nežinoma žvaigždutė J.J. Totah.

Mažasis vaikas, kuris anksčiau pasirodė Nauja mergina, 2 “Broken Girls”, ir keturi epizodai Glee– turėjo tik dvi scenos filme, tačiau abu jie buvo komediškai epic. Jis vaidina Džastiną, jaunesnį brolį pagrindinio herojaus Davido (Jesse Plemons) BFF, Gabe (John Early). Mes pirmiausia susipažįstame su Totah charakteriu, kai jis parodo, kad Dovydas savo “Carrara” marmuro kambarį “iš naujo” išpjauna, o antra, kai jis dovanoja popą, kartu su aukso pintinėmis šortu ir dviem peruko pataisomis, skirtų tėvo 60-mečiui. Justino “alter ego” atlikimo vardas yra Justina Carrara – po to, kai marmuras yra apsvaigęs, žinoma. Šioje scenoje teatras žiūrintis 1270 žiūrovų. “Aš ką tik baigė filmuoti Glee kai aš turėjau šį klausymą, taigi buvau jau dvikryptė režime, “- sakė Totah su šypsena.

Mano filmo trijų valandų pasaulinė premjera !!! #otherpeoplemovie ne @sundancefilmfestival !

Nuotrauka, paskelbta jj totah (@ thejjtotah)

Filme jo ekrano vyresnysis brolis pasakojo, kad niekas nebus toks pasitikėjęs kaip “tas vaikas”. Iš tiesų, tai buvo apčiuopiamas. Buvo nuostabu stebėti personažą, kuris taip visapusiškai suvokė savo seksualumą ir tokiu jaunesniu amžiumi išgyveno tokį pasitikėjimą savimi. “Mano personažas yra tas, kuris yra labai unikalus ir berniukas, kuris tikrai bando rasti save ir labai patinka su savimi”, – sakė Totah po atrankos. “Ir daug žmonių anksčiau tai nematė”.

SUSIJĘS: 6 dalykai, kuriuos mes ieškome Sundance kino festivalyje

Vienu metu klausimo ir atsakymo metu teatro narys jam paklausė: ar manote, kad esate pavyzdys kitiems vaikams? Jo atsakymas buvo aistringas: “Tai tikrai svarbu vaikams ten, nesvarbu, kas jūs esate – berniukas, mergaitė, dar neapibrėžta – [žinoti], kad jūs galite padaryti viską, ką nori”, – sakė jis. “Jei esi mergaitė, tu gausi futbolo komandą, gerai? Jei identifikuosite kaip berniuką, tu padarei tam tikrą makiažą, ir jūs dirbate šiame etape. Šis simbolis tikrai rodo, kad. Visi vaikai turi žinoti – visi kūdikiai ir vaisiai ten, net jei jie netgi nėra iš gimdos, – tai gerai, kad būtumėte toli, kuo tu esi. “.

Tai gaivus pamatyti jauną žmogų, kuris visiškai neopologiškai žiūri į tai, kas jis yra ir ką jis tiki. Mes tikimės, kad pamatysime daug daugiau iš jo. (Iš tikrųjų girdime, kad artimiausioje ateityje jis gali užsisakyti “Disney” pasirodymą). Tuo tarpu sekite jį Twitter’e @jjtotah ir Instagram @ thejjtotah. Kiekvienas bet kokio amžiaus žmogus gali naudoti šio vaiko pozityvumo ir pasitikėjimo savimi.