Paslaptis Olivijos Palermo’s nepriekaištingas stilius prasideda su savo kojomis

Nėra abejonių, kad Olivija Palermo yra kvalifikuojama, kai nori ištraukti šį pasaulinį ansamblį. Gatvės stilius “Maven” parodė mums, kad Kate Middleton yra ne vienintelis, galintis sėkmingai iš naujo dėvėti daiktą ir įrodydamas, kad jo rankos yra atkuriamos, kad sukurtų visiškai naują išvaizdą. Palermas turi įgimtą gebėjimą remiksuoti drabužius įvairiais būdais, kad sukurtų šviežią ir įdomų išvaizdą. Ji gali meistriškai susieti kelias nuotraukas ir stiprinti visus aprangus su puikiais aksesuarais, todėl atsiranda geriausių išvaizdų, kuriuos mes kada nors pažvelgėme..

Vienas iš savo mėgstamų dalykų perdirbti? Avalynė. Ne tik Palermo vestuvėse nešioti mėgstamą seną Manolo Blahnik pompą, bet ir kasdienį gyvenimą pakartoja savo avalynę. Pavyzdžiui, Palermo eina į “Aquazzura” nuogi zomšinės pėdkelnės (paveikslėlyje aukščiau) Ne tik žvaigždė nešioti kulniukus daug kartų, bet ji labai myli prekinį ženklą, ji šį rudenį kuria kapsulių rinkinį.

Olivija Palermo in Aquazzura Shoes
“Getty Images”, “Star Max” / “FilmMagic”

Kitos “fashionista” poros priskiriamos “Aquazzura” siurbliai (aukščiau), taip pat jos veidrodinis auksinis odinis “Aquazzura” raištelių sandalai (žemiau) Niekada nebandykite užmegzti oficialaus batelio su daugiau atsitiktine apranga – žr. Išskirtinį pavyzdį žemiau – Palermo eksperimentuotais stiliais kankinantis kulniukai su kokteilių suknele ir baisiais džinsais. Visada drąsiai pasirinkdama pirštus, ji niekuomet nenusikalauja nuo netradicinio poravimosi. Paimkite ženklą iš gatvės stiliaus pro ir naudokitės savo mėgstamais batais, kad atrodytumėte pop!

Olivija Palermo in Aquazzura Shoes
Getty Images

Norite daugiau savo stiliaus? Peržiūrėkite Olivijos Palermo 52 geriausius savo galerijos aprangą.