Pasiruoškite vasarą su naujausia Kendall ir Kylie Jenner “PacSun” kolekcija

Nesvarbu, kokia yra Tendencijos kalba, nieko nepaslysti, kaip ir pavadinimai Kendall ir Kylie, todėl verslininkai Jennerio broliai ir seserys dar kartą maišydavo puodą savo naujausia gitara: dar viena laisvą “PacSun” kolekciją. Žymaus “Vasaros saulėgrįža”, 2016 m. Vasaros 2016 m. Portfelyje yra daugiau brandaus atsitiktinio kostiumo su brunetu grožis, kiekvienas sportinis iteracijų juodas gėlių spausdinimas (“Kylie į romperą”, “Jenner” viršuje viršuje).

Nuo 60 iki 60 dolerių kolekcija yra puiki skambutis šiltesnėse ateinančiose dienose, dėka atrankos šorų, suknelių, rompų ir viršūnių, tamsiose, nepakankamai gėlių nuotraukose ir neutraliuose tonuose. Jei norite įkrovos, aukos idealiai tinka saulėtai dieną, praleistoje baseine. Grafinis bikinis, nėriniai puošia augalų viršūnės ir net vienkartinės maudyklės yra naujo pasirinkimo dalis..

Kendallas ir Kylie taip pat buvo užsiėmę, nes pirmoji “PacSun” komanda buvo susibūrusi 2013 m. Kendall ne tik toliau užlipo į modeliavimo pasaulio gretas, o Kylie toliau groja grojant, tačiau du suvienijo debiutą jų pačių vardų linija.

SUSIJĘS: Kendallas Jenneras rodo “Abs” N.Y.C. Nepaisant “Chilly Temps”

Peržiūrėkite visą vaizdo įrašą aukščiau, kad pamatytumėte “PacSun” šūvį– Apsilankykite pacsun.com, kad apsilankytumėte 2016 m. Vasaros kolekcijai.