Pasakykite “Hello”, kad laimėtumėte “Golden Globe 2015”, Greer Grammer!

Sveikiname, Greer Grammer! 2015 m. “Golden Globe” marškinėliai, padovanoti aktoriaus Kelsey Grammer dukrai ir makiažo meistrams Barry Buckner, oficialiai pažymi apdovanojimų sezono pradžią! “Tai, ką aš visada tikrai norėjau padaryti! Aš taip susijaudinęs ir vis tiek negaliu patikėti, kad tai tikra “, Greeris atsiskleidė Stiliuje kol Holivudo užsienio spaudos asociacija ir “InStyle” žvaigždžių dygsniai atskleidžia vakarais Holivudo “Fig & Olive” vakarą. Kiekvienas metus Holivudo užsienio spaudos asociacija pristato “Miss (or Mr.) Golden Globe” troškulį pavadintą įžymybės vaiką, kuris paprastai siekia jauno aktoriaus ar aktorės. Gavėjas prisideda prie ceremonijos ir tampa vienu iš Holivudo iškiliausių įvykių. Ankstesnieji apdovanojimai buvo Sosie Bacon, Laura Dern, Rumer Willis, Melanie Griffith ir būsimieji Penkiasdešimt pilkų atspalvių žvaigždutė Dakota Johnson.

SUSIJĘS: žiūrėkite naująjį visą ilgį Penkiasdešimt pilkų atspalvių Priekaba dabar!

Kylanti žvaigždutė, pradėjusi veikti, kai ji buvo tik ikimokyklinio amžiaus berniukas, mums pasakė, kad jos tėvai jaudina apie savo “Auksinio pasaulio” garbę taip pat savo žydus veikiančios karjeros kaip viena iš žvaigždžių MTV hit komedijos serijoje, Nepaprastai. “Jauniausias prisimenu, kad aš klausiu, ką noriu būti, kai aš augu ir neatsakiu į” princesę “, tikriausiai buvo antroje klasėje, kai aš pradėjau sakyti” aktorė “,” Greeris priminė “. Aš visada žinojo kad tai, ką aš noriu padaryti. Mano tėvai labai jaudina! “Greeris taip pat pridūrė, kad jos pasirodymo sėkmė, vykstanti į penktąjį sezoną šį sausį, kartu su jos buvusiais grožio konkurso dienomis, šiek tiek paruošė ją jai “Mis Golden Globe” pareigos: “Aš mėgstu interviu ir yra ekrane ir scenoje. Be to, aš dar kartą bandydavau atgal savo dieną, todėl labai dažnai naudojuosi kulka ant kulniuko ir atsakydamas į klausimus “, – ji juokėsi.

NUOTRAUKOS: Atmintingiausi plaukai ir makiažas atrodo ant auksinių gaublių

Nepaisant to, kad Greeris nesirūpindamas scenoje (“la la Jennifer Lawrence”) dėl savo mokymosi metų dėmesio centre, ji atskleidė, kad ji nori dalintis scenos su kai kuriais savo asmeniniais herojais. “Manau, kad aš nerviau tikiuosi, kad žmonės mylėsiu. Būdamas scenoje su Tina Fey ir Amy Poehler atrodo ne tikras dalykas, kuris vyksta “, – sušuko ji. “Aš dabar jaudinau, bet aš tikiu, kad, kai data taps artimesnė, aš būsiu laisvas. Kai žmonės atvyks į sceną, kad gautų apdovanojimus, aš einu kaip “Labas, aš tave myliu!” “Taigi, kas ji jaudina susitikti? “Na, aš noriu būti Reese Witherspoon”, ji atskleidė: “Ji gana puikus. Aš manau, kad jei aš ją pamatysiu, galbūt turėsiu pajusti akimirką ir kvėpuoti “.

Būkite tikri, kad žiūrėsite Greerą, kad jos aukso debiutinis scenos kūrinys išleistų statulėlės su Tina Fey ir Amy Poehler per artėjančius 72-ąsias metines “Aukso gobeleno” premijas, o 2015 m. Sausio 11 d..

FOTO: Geriausias raudonasis kilimas atrodo iš praėjusių metų auksinių gaublių