Pasakyk Goodbye į savo vasaros bodą, “Caramel M & Ms Coming”

Atvyko naujausias saldainių manija – teisingai, kai ketinate pradėti dirbti savo vasaros metu. Šį savaitę “Caramel” “M & M” paskelbė naują skonį, kad tik švęsti nacionalinę karamelės dieną trečiadienį.

tk
Mandagumas

Aromatas sujungia jūsų mėgstamiausius sūrus karamelinius kramtomiausius su šokoladiniu šokoladu “M & M”, nes jis yra švelnus, turtingas skonis su spalvingo saldainio apvalkalu. “Think Rolos”, šiek tiek daugiau pop. 

Naujasis aromatas nepasiekia lentynų iki gegužės, tačiau laimei, tai nuostabi iteracija ne pagal spaudos pranešimą spaudai, “Limit” ir “Žemės riešutų”, “Pieno šokoladas” ir “Žemės riešutų sviestas” priskiriami “aukščiausios skonio variantai M & M”. Kaip “ketvirta pagal dydį skonio pertvara šokolade”, karamelė buvo vienintelis skonis, kurį M & M prekės ženklas dar turėjo ištirti iki šiol. Saldainiai yra užkandžiai (dar žinoma: labai lengva valgyti), o tai, žinoma, paskatins mane visą paketą suvartoti tik viename posėdyje. 

Karamelė MMs - Embed
Mandagumas

SUSIJĘS: mes visiškai supainioti pagal naujausią Oreo skonį

Mes taip džiaugiamės, kad šis nuolatinis priedas į M & M šeimą, ir negalime laukti, kol atvyksime į mūsų vietinę vaistinių parduotuvę saldainių lentyną ateiti gegužės.