Pasak astrologo, šis bakalauro dalyvis yra Arie’s Soul Mate

Šią savaitės epizodą Bakalauro laipsnis, Arie Luyendyk, jaunesnysis, peržengs šalį, kad aplankytų likusius keturis varžovų gimtines ir patenkintų savo potencialius galiojančius įstatymus. Pasibaigus nakčiai, vienas kostiumas atsisveikins. Tačiau, nors Arie kovoja nuspręsti, kurios iš šių moterų gali būti jo ateities žmona, yra viena kosminė rungtynė, kuri akivaizdžiai peržengia kitas, sako astrologas Kathy Biehl.

“Visos keturios iš šių moterų turi ryšį su juo, kuris jaučiasi taip, kaip ilgą laiką jis žinojo, todėl prasminga, kad tai keturi asmenys, kuriuos jis išskyrė”, – sako ji. “Jos turi natūralią tendenciją nusileisti”. Tačiau tik viena moteris, atrodo, yra puikiai suderinta su Arie, astrologiškai. “Yra viena pora su suderinamumu, kuris yra taip sukrautas, nesu nustebęs, jei tai kas jis pasirenka. Jie taip pasisekė, kad radome vieni kitus “.

SUSIJĘ: Bachelor Arie Luyendyk Jr. Ultimate Kissing Dos and Don’ts

Ši pora yra Arie ir Lauren B. Norėdami suprasti, kodėl jie puikiai tinka kartu, Biehl sako, kad yra kažkas, ką reikia suprasti apie Arie: “Jis yra Mergelė, jo mėnulis Taurus. Tai tikrai subalansuotas ir praktiškas mišinys, žemės druska, jausmingumas ir šiek tiek švelnumo, privataus smegenų ir stebina giliai “, – sako ji. “Taigi jis bus traukiamas kas nors, kuris susitiks su juo visais šiais atžvilgiais.”

Biehlas sulaužė, ką kiekvienas likęs dalyvis siūlo “Arie” ir ką žvaigždes turi pasakyti apie jų unikalius santykius:

SUSIJĘS: Aš esu 27 ir išsiskyręs-Štai koks yra mano gyvenimo būdas

Tia
Paul Hebert / ABC

TIA

Gimė rugpjūčio 11 d

“Tia yra Liūtas – ji yra tikra mega-lėja. Taigi ji turi pasitikėjimą ir šiltą asmenybę, kuria galėtų pritraukti Arie (nes jo Marsas yra jūsų lytinis potraukis ir yra Leo). Tai yra pagrindinis dalykas, kad ji jai keliauja “, – sako Biehlas apie vietinį” Weiner “, AR. “Ji turi pakankamai kaip jis, kad jie galėtų lengvai bendrauti, ir tai, kaip jie elgiasi, būtų gana panašūs.”

Tia, sako Biehl, puikiai tinka rungtyniauti su Arie. “Jei jis eis su Tia, tai bus, nes jis pritraukia prie jos pasitikėjimo ir žaibo, šilumos ir ugnies. Ji turi įdomų, analitinį protą, kuris yra kažkas, kurį Mergelė vertina, bet ji taip pat turi pagrįstumą. “Tai pasakė, priduria Biehlo:” Vis tiek manau, kad yra geresnių rungtynių “.

Kendallas
Paul Hebert / ABC

KENDALL

Gimė rugpjūčio 17 d

“Kendall taip pat yra Liūtas. Ji neturi pakankamai Leo sąsajos su Arie, kurią turi Tia, tačiau abu šie moterys gali turėti žvaigždės jėgą ir tai būtų jai patraukli “, – sako Biehl.

Jei pusė šios poros yra labiau sugedusi, sako Biehl, tai greičiausiai Kendallas. Arie, sako ji, reiškia “savo vidinę idėją apie tai, kas yra tobulas žmogus. Žinoma, tas vaikinas labai jai reaguoja, jei jis žino, kad moteris iš tikrųjų yra tokia: “Oi, tu esi tobulas”. “

Bet tai nereiškia, kad jis yra iš tikrųjų tobulas vyras už ją. “” Kendall “laidas skiriasi viduje. Ji yra daug daugiau nuotykių ieškotojo, kurį, jūsų manymu, yra keista, nes jis buvo lenktynininkas, bet ji turi daug daugiau dvasios. Jis yra labiau apskaičiuotas ir praktiškas savo požiūriu į gyvenimą “, – sako ji. Kadangi Kendall? “Ji turi čigonų širdį”. Galų gale, tai yra Kalifornijos mergaitė, kuri surenka taksidermiją ir praleido kirminus savo grupės dieną su Arie miške. Ji yra už ką nors.

SUSIJĘS: Paris Hilton yra meilėje ir nori papasakoti jums apie tai

Becca K.
Paul Hebert / ABC

BECCA K.

Gimė balandžio 3 d

“Becca yra Avinas. Avys yra go-geters, savikontrolės savininkai, bet ji turi minkštumą ir labai gerą ar šiltą vidinę šerdį “, – sako 27 metų publikalistas iš” Prior Lake “, Minesota, Biehl. “Ji turi intensyvumą, kad jis vykdo, ir ji turi daug daugiau draugo požiūris į viską, kas yra įdomu. Becca, kaip ir Kendallas, reikalauja kvėpavimo vietos. Ir Arie reikalauja dėmesio, kurią ji gali pristatyti. “

Visa tai, pasak Biehlo, daro Becca ir Arie gana žvaigždingą rungtynę, todėl ji yra stiprus konkurentas savo širdyje. “Aš galėčiau pamatyti, kodėl jis gali ją pasirinkti, nors manau, kad jam yra labiau privati ​​pusė nei ji turi, ir tai iš tikrųjų yra tiesa visoms šioms moterims. Ji gali būti tik šiek tiek pernelyg varginanti, o kombinacija yra Lauren’o “.

Lauren B.
Paul Hebert / ABC

LAUREN B.

Gimė lapkričio 20 d

Karališkoji atrakcija tarp Laureno ir Arie yra stebina, sako Bielas. “Laurenas yra Skorpionas, ir ji turi Skorpiono planetų krūvą, taigi ji yra privati, ji turi gylį, ji turi asmeninę galią, nors” Scorpios “gali būti labai atsargūs, kaip jie naudoja savo galią. Jie gali būti daug silpniau apie tai. “

Mes tikrai stebėjome Laureno saugomą gamtą per visą sezoną, nes Arie pirmiausia bandė susipažinti su ja. “” Scorpios “yra iš esmės privatūs žmonės, todėl jie gali būti labai atsargūs, rodydami savo korteles. Ji giliai ir ramiai, kai ji stebi ir kaupia “, – paaiškino Biehlas. Tai beveik nustebino Arie’ą nusiųsti Lauren’ui namuose, bet pagaliau Biehlas sako: “Jis gerbia privatumą”.

Ir tai yra geras dalykas, Arie buvo kantrus, Biehl sako, nes Laurenas įkūnija savybes, kurias jis įsivaizdavo savo “idealiu partneriu”. “Tačiau ji taip pat saugo energiją, ko jam reikia emociškai. Jų vidiniai emociniai poreikiai, tai, ko jiems reikia jaustis saugiai ir saugiai, yra labai panašūs. “

Žinoma, be romano nėra jokių iššūkių. “Nors Arie gali turėti raktą, kad atskleistų savo privatumą, gali būti ir ribos – jis gali nuobodžiauti, kai sužino, kas ten yra”, – įspėja Biehlas. “Išskyrus yra kitų dalykų jų diagramose, kurios rodo, kad jie iš esmės veikia panašiai.”

SUSIJUSI VIDEO: Arie Luyendyk Jr. kalbasi Didžiausias “Bachelor” apgailestauja

Verdiktas? “Jei jis tai pasirenka, tai gali būti ilgalaikiai santykiai”.

Bakalauro laipsnis yra pirmadieniais, 8 val. ET ant ABC.