Paryžius Hilton palygina savo sekso juostelės nuotėkį su “sugadintu”

Su sėkminga DJ karjera, drauge su draugu Chrisu Zylka ir šeimos planais, panašu, kad Paris Hilton yra pasiruošęs kitam gyvenimo etapui, tačiau vis dar yra dalis paveldėtojo praeities, kuri ją pergyvena.. 

Per Q & A skydą po Bert Marcus naujo dokumentinio filmo peržiūros, The Amerikos Meme, kuris seka įvairias socialinės žiniasklaidos žvaigždes, tarp jų ir “Hilton”, Joshas “The Fat Jew” Ostrovsky, ir Britanijos Furlanas, 37 metų amžiaus, pasmerkė savo gėdingą lytį “2018 Tribeca” kino festivalyje. 

“Tai buvo kaip išprievartavimas”, – teigia “Hilton” dėl 2004 m. Skandalo JAV šiandien. “Man atrodė, kad aš praradau dalį savo sielos ir buvo kalbėta tokiais žiauriais ir vidutiniais būdais. Aš tiesiog norėjau mirti tam tikruose taškuose. Man atrodė:” Aš tiesiog nenoriu gyventi “, nes aš maniau viskas buvo paimta iš manęs. Aš nenorėjau būti tokia. “

Taigi neįtikėtinai didžiuotis ir džiaugiamės mano naujo filmo #TheAmericanMeme premjera rytoj naktį @Tribeca kino festivalyje. ����ingas

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

2011 m. Paryžius išreiškė panašią nuomonę, kad Piers Morgan klausia apie savo sekso juostą. 

“Kai buvau maža mergaitė, aš pažvelgiau į žmones, pavyzdžiui, princesę Dianą ir šias moteris, ir manau, kad jis to paėmė iš manęs”, – sakė ji. “Tai nėra tai, ką aš planavau. Aš nenorėjau būti tokia žinoma. Dabar, kai žmonės pažvelgia į mane, jie mano, kad aš kažkas, dėl ko aš nesu, tik dėl vieno incidento naktį su tuo, kas aš buvo įsimylėjęs, žmonės prisiėmė “Oi, ji yra liemenėlė”, tik dėl vieno dalyko, kuris su manimi įvyko “.

Buvusi realybės žvaigždė pamatė Marcuso dokumentinį filmą kaip būdą parodyti, kad jai yra kita pusė nei tai, ką suvokia visuomenė. “Aš jaučiau, kaip pasaulis man buvo pristatytas per” Simple Life “, – sakė ji. “Tuo metu nebuvo televizijos realybės, taigi ji buvo labai nauja. Nebuvo jokios socialinės žiniasklaidos, todėl aš iš esmės sukūriau šį personažą, kuris iš esmės buvo tas, ką maniau auditorija norėjo, pavyzdžiui:” O, ji yra turtinga, todėl ji turi būti sugadintas airhead’as – iš esmės tai, ką gamintojai man pasakė padaryti “.

SUSIJĘS: Paris Hilton yra meilėje ir nori papasakoti jums apie tai

Dabar “Hilton” užsiima su savo senais draugais ir laukia ateities. “Aš labai džiaugiuosi kito mano gyvenimo etapu ir pradėdamas šeimą ir rasti tikrą laimę”, – sakė ji. “Kadangi taip, taip, tai yra labai įdomu. Man patinka tai, ką darau, tai puikus būstas Ibicoje kiekvieną vasarą DJing iki aštuonių rytų, bet kartais jis tampa šiek tiek varginantis”.

Hilton tęsė: “Aš vis dar tęsiu berniuko bosą, bet aš taip pat būsiu mama ir negalėsiu laukti tos dienos”.