Paryžius Džeksonas ir Sofija Richie “Hug It Out” “InStyle & Warner Bros” Auksinis gaublys Bašas

Po pasirodymo … tai po vakarėlio, o Paryžius Džeksonas ir Sofija Richie buvo daugiau nei pasiruošę mėgautis nakties “Auksinių gaublių” laidomis ir pristatyti Holivudo šeimos autorių dozę į sceną.

Maiklo Jacksono 18 metų dukra retų viešųjų pasirodymų – ir jos raudonojo kilimo debiutavo – ji susidūrė su nuotraukomis, tokiomis kaip pro Stiliuje ir “Warner Bros.” vakarėlis sekmadienį naktį juodos, iškirptos gėlių suknelės, kuri parodė savo tonuotą figūrą ir meilę tatuiruotėms.

Ji padėjo ant klubo ranką ir nuplėšė savo blondinę bobą, kai ji užfiksavo kameros šypseną ir pasuko galvomis su savo auskarų mėlynomis akimis. Nors Jacksonas greitai pasitraukė nuo kilimo, ji grįžo atgal, kai pasirodė Lionelio Richie 18 metų dukra, o abi davė vieni kitus didelį apkabinimą, bučinius ir posuzdavo nuotraukas su savo apvyniotais rankomis.

SUSIJĘS: “InStyle” ir “Warner Bros” “2017 m.” “Auksinių gaublių” “After Party” “viduje

Atsižvelgiant į tai, kad Džeksonas ir Richie yra ir muzikos superžvaigždžių dukterys, galima sakyti, kad šventųjų palikuonys yra gana paplitęs, ypač kai kalbama apie raudonojo kilimo slayage.

Richie apakinėjosi švelniomis mėlynomis suknelėmis su juodais puoštais puošmenimis juosmens srityje ir sukrėtė savo blondines spynos,.

VIDEO: Kuris iš jūsų mėgstamiausių šventų dėvėjo “Spanx” į “Auksinius gaublius”?

 

Po savo bestie raudonos kilimo momento, duetas vedė viduje šventa užpildytą bash, o vėliau “Instagram” drauge apkabino jį, apkabindami jį.

“Fam” Richie užfiksavo filmą, kurią ji paskelbė, o Jacksonas kartu su ja rašė “@sofiarichie ur hot.”

Namuose

Nuotrauka, paskelbta Sofia Richie (@sofiarichie)

@sofiarichie ur hot

Nuotrauka, kurią paskelbė Paryžius-Michael K. Jackson (@parisjackson)

Tiesiog apsvaiginimo.