Paryžiaus Hilton yra meilė ir nori papasakoti jums apie tai

Praėjus beveik dvylikai metų nuo “Paris Hilton” muzikos debiutavo “Stars Are Blind”. Šiomis dienomis ji praleidžia daugiau laiko DJ-se per Ibizos karščiausius klubus ir apskritai yra “Paris Hilton”, nei ji daro įrašų studijoje, bet kas keletą metų valdanti ankstyvųjų šunų karalienė nustebina mus šokio verte. Vakar ji padavė mums savo pirmąją baladę “Man reikia tavo”.

Tiesa, meilės baladė yra vienintelis ir vienintelis Paryžius Hiltonas, kuris labai įsimylėjęs. “Kai dirbau, aš iš tikrųjų tiesiog rašau iš savo širdies ir galvoju apie tai, kaip myli mane jausmas”, – sako 36 metų vyras, planuojantis savo vestuves aktoriui ir modeliui Chrisas Zylka. Stiliuje. “Mano kitos dainos iš esmės yra linksmos ir linksminamos, jos daugiau parašytos iš mano gyvenimo patirties, klubų ir žmonių, kurie ketina šokti klube, kai esu DJ-ing. Aš esu “I Need You” padarė tam tikrus šokių remiksus, kad galėčiau žaisti Ibizoje ir koncertuose “.

SUSIJĘS: Įžymybės, dėvi Juicy Couture

Paryžius Hilton Music Video Countdown - Embed - 3
Mandagumas

Dėl “Hilton” Valentino dienai pamestos meilės dainos buvo neprotingas. “Muzika yra didžiulė mano aistra, ir aš tiesiog taip laiminga ir įsimylėjusi dabar”, – sakė ji. Bet pridėkite jį ir į savo žiemos atostogų grojaraštį. Pridedamame “Zylka” režime esančiame muzikiniame vaizdo įraše yra “Marilyn Monroe” įkūnijanti “Hilton”, kibusianti rožių loveliu, kai ji trokšta išreikšti savo nemirtingą meilę įvairiose atostogose (“Linksmų jūsų Kalėdose”, “Velykų linksmybėje” , “Ir” tavo amžinai Valentinas “, pavadinti keletą). “Aš norėjau daryti labai begalę dainą, kurią žmonės galėtų mėgautis visą laiką, todėl aš paminėti beveik kiekvieną šventę”, – sakė ji. “Manau, kad atostogos yra tokios ypatingos, todėl tikrai norėjau dainos, kurią žmonės galėtų žaisti už bet kurį iš jų.”

SUSIJUSI VIDEO: “Paris Hilton” užsiima labiausiai pasakų vertingu keliu

 

Perskaitykite visą mūsų pokalbį su “Hilton”, kuriame jis patiekiasi vestuvių planavimo, “Juicy Couture” atgimimo ir “Yezy” kampanijos klonų Kim K.

Keletą metų atgal, ar jūs buvote nustebinti, kad jūs kada nors parašėte meilės daina? Taip! Tai pirmas kartas mano gyvenime, kurį aš jaučiausi tokiu būdu. Prieš tai, kai buvau vienišas ar tiesiog ne taip laimingas, kaip ir dabar, nebūtų prasminga dainuoti kaip tai.

Dainoje, kurią dainavote: “Tu nori būti ta moteris, kurią aš visada norėjau”. Kokią moterą tu sakai, kad yra? Kas aš tikrai esu. Stipri moteris, kuri jausminga ir saugi ir mylima, yra tik geriausia galinga mano versija. Aš niekada nebuvo santykiuose, kuriuose aš jaučiausi taip saugiai ir su kitu asmeniu, kuris yra toks lojalus, palaikantis ir skirtas. Iš esmės visi mano svajonės išsipildė, manant, kad yra ypatingas žmogus, su kuriuo turiu būti, ir niekada nerūpi. Manau, kad ankstesni santykiai, turintys nerimauti, kad žmonės nėra lojalūs, buvo sunkus dalykas. Jei neturite to nerimauti ir jaučiatės tokia saugi, jūs galų gale galite būti tik savimi. Manau, kad aš su juo daug augau, ir aš einu į kitą žingsnį savo gyvenime ir pradėdamas šeimą. Aš jaučiuosi tikrai laimingas ir palaimintas.

Jūs neseniai įsitraukėte į Yeezy sezono 6 kampaniją. Kaip tai atsitiko? Mano komanda gavo skambutį iš Yeezy komandos. Jie sakė, kad Kanye ir jo kūrybinė komanda norėjo, kad aš taptų naujos “Yeezy” kampanijos dalimi, ir tada jie atėjo ir priėmė mane pasiruošę. Aš nežinojau, kas buvo koncepcija – buvau tiesiog verslo pokalbiais ir mano telefone visą laiką. Tada jie pasakė: “Tu esi pasiruošęs, eikime”. Aš pažvelgiau į veidrodį ir buvau toks: “O, mano gailestingumas, aš atrodau kaip Kim klonas!” Aš iš karto nusiųsiu nuotrauką Kimui, tada jie paaiškino man, kad tai buvo kampanija; visa mintis buvo ta, kad visos mergaitės buvo tokios pat puoštos. Maniau, kad tai buvo genijus. Nuotraukos pasirodė gražios ir visos mergaitės atrodė nuostabios. Tai buvo labai kietas, kad visi jos merginos susirinko tai padaryti.

Ar jūs gaudavote Kimo peruką? Ne, bet manau, kad turiu vieną užsakymą. Tai buvo tas vaikinas Tokijo Stylez, kuris daro nuostabius perukus. Aš tikrai myliu spalvą – tai man primena Sesijų žaidimas. Aš būdavau labai, labai blondinai, bet dabar buvau tamsesne blondine, nes tai žiema. Taigi tai buvo grįžimas, kai aš buvau platinos blondine. Bet tai pažeidžia jūsų plaukus, todėl perukai yra smagiau.

SUSIJĘS: Kate Hudson sako šią naktį įprastą grožio “Žaidimo keitiklį”

�� # YeezySeason6

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

Kitų stilių naujienose praeitą savaitę pasirodė “Juicy Couture” mados šou. Ar tu matai tai? Buvo kelionėje po Braziliją, atlikau karnavalą ir gimtadienį, todėl praleidau pasirodymą. Man teko eiti, ir aš buvau tokia sumušta, kad praleidau, bet aš viską matydavau internete ir buvau toks įspūdis. [Kūrybinis direktorius] Jamie [Mizrahi] tiesiog išvedė jį į kitą lygį. Aš myliu, kaip tai ne tik veliūriniai treniruokiai, kuriuos aš jau esu apsėstas, bet ir kai kuriuose vienetuose yra ir blizgučiai. Tai buvo toks kietas, kaip ji tikrai tikrai paėmė Juicy, ir atrodė madinga, seksuali, įdomi, elegantiška ir kieta. Manau, tai buvo nuostabus žingsnis į priekį “Juicy”, kad ji būtų komandos dalis, nes ji tiesiog puikus.

Taigi, jūsų patvirtinimo antspaudas? Taip. Aš myliu Juicy visam laikui.

Ar manote, kad jūs įtrauksite “Juicy” į kai kurias savo vestuves, kaip ir jūsų vestuvių vakarėliams? Tai miela idėja! Aš tikriausiai turėčiau juos padaryti kažką bachelorette šalis, jei mes makeover, kaip mielas Juicy komplektai su “Bridesmaid” ir “Bride” ant nugaros. Dėkoju už šią idėją – aš iš tikrųjų noriu paprašyti jų to padaryti.

SUSIJĘS: BachelorettePeteris Krausas dalijasi pažinimo iš kalėjimo patirtimi

Paryžius Hilton Music Video Countdown - Embed - 1
Mandagumas

Jūsų sužadėtuvių žiedas yra puikus ir didelis. Ar jis jus sveria? [Juokiasi] Ačiū. Taip … kai jis pirmą kartą man pasiūlė ir nusidėjau kalno slidinėjimo pirštinėmis, buvo sunku sugrąžinti pirštines dėl savo dydžio. Tai labai sunku, bet aš neprieštarauju. Tai nėra bloga problema! Ir tai puikus, ir aš taip didžiuojuosi tuo. Aš labai myliu tą žiedą. Aš jaučiuosi kaip laiminga mergina pasaulyje.

Ką norėjo turėti tavo sužadėtinę, Chrisas, nukreipti savo naują muzikos įrašą? Man patinka dirbti su juo. Nuo to laiko, kai buvome kartu, padarėme tiek daug įvairių nuotraukų, ir jis taip pat padeda filmuoti ir parodyti, kad netrukus pasirodys. Man patinka gyvenimo partneris, kuris yra toks kūrybingas ir tiesiog sukuria meną. Mes dažome, fotografuodami, fotografuojame namuose. Labai smagu tiesiog turėti tą, kuris įkvepia mane. Nors mes abu turi tokį patį tempą, jis taip pat turi skirtingą vibraciją. Mes abu klausinėjame vienas kitą ir galime mylėti vieni kitų idėjas, o tada juos geriau. Aš taip pat myliu jį už fotoaparato, nes visą laiką šypsojau. Aš laimingas, o ne svetimas. Tai daug lengviau, kai jaučiuosi patogiai, ir jūs galite tai matyti mano akyse, kaip myliu, nes aš žiūriu į jį daugiausia laiko, kai šaudžiu.

SUSIJĘS: Ar mados pramonė nesugeba jos modelių?

Epasas naktis pasirodys @PoshClubOficial! �������� #BirthdayGirl

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

Kaip planuojate vestuves, ar jūs galvojate, ar norite, kad jūsų muzika būtų grojama? Tikrai “Man reikia tavo”, nes tai tokia romantiška dainos. Ir “Žvaigždės yra aklai”, žinoma. Bet aš turiu daug draugų, norinčių dj ir atlikėjų, kurie nori žaisti vestuvėse, todėl aš tiesiog bandau nuspręsti, kuriuos žmones noriu žaisti ten, taip pat vestuves ir vietą. Tai daug ką planuoti. Mano sesuo ir mano mama padeda, ir jie nuostabūs.

Kada pradėjote rašyti “Man reikia tavo”? Prieš kažkiek laiko. Bet aš ką tik baigiau studijoje prieš tris savaites, o paskui Chrisas su jumis sukūrėme vaizdo įrašą. Jis nukreipė jį, todėl šį vaizdo įrašą sušaudėme prieš savaitę. Tai buvo labai drąsūs ir redaguojant, tiesiog bandydavome jį paruošti Valentino dienai, nes mes buvome atsilikę. Mes turėjome savaitę, kad visa tai sugalvotų.

Paryžius Hilton Music Video Countdown - Embed - 2
Mandagumas

Kas įkvėpė muzikos vaizdo koncepciją? Mane labai įkvėpė Marilyn Monroe ir jos dainos “Aš noriu būti tavimi mylimi”. Aš ją pamačiau filme, ir tai buvo įkvėptas muzikos vaizdo įrašas – tiesiog dainą, kuri daro visiems laimingus, kai jie klausosi.