Paryžiaus Hilton Just debuted Trendiest Bronde plaukų spalva

Tai nėra piktnaudžiavimas – “Paris Hilton” parašas platina ką tik pasiekė laimingą vidurinę pusę tarp blondinės ir brunetės. Nors pokyčiai nėra labai dramatiški, tai tikrai ten.

Šią savaitę Popierius “Magazine Runway” nauda “Make-Wish” fondui, žvaigždė pateko į raudoną kilimėlį tamsesniu atspalviu, kuris buvo tarsi mesti dinamišką Gigi Hadid. Jūs žinote, blondinai tam tikruos šviesos nustatymuose, o kiti – ruda. Vėliau naktį “Hilton” pasirodė kilimo ir tūpimo takuose pastelinės rožinės spalvos suknele, formos kaip didžioji lankas, papildyta tiaro, kaip jūs darote.

Paryžius Hilton
Amy Graves / “Getty Images”

SUSIJĘS: “Paris Hilton” turi makiažo liniją, apie kurią nežinojote

Galbūt tai kūdikis-žingsnis per tamsią pusę. Per vasarą “Hilton” grojo su mūsų emocijomis, kai ji atskleidė gilų brunetę, paskatinusi mus galvoti, kad parašas heiress blondas buvo ne daugiau. Žinoma, jis puikiai atrodė, bet galų gale tapo vienos dienos sandoriu, nes jos blondinai sluoksniai buvo tik paslėpti po peruko. Jos dabartinis išvaizda, nors jai subtilus, neabejotinai yra nuokrypis nuo jos įprasto linų tono, jau nekalbant apie laukiamą grįžtamojo aušintuvo.