“Paris Hilton” užsiima labiausiai pasakų vertingu keliu

Paryžius Hilton eina nuo Paprastas gyvenimas į vedybinį gyvenimą: ji oficialiai užsiima.

“Hilton” aktorius, aktorius Chrisas Zylka, iškėlė klausimą per atostogas Slidinėjimo kelionėje Aspene, Kolorade, ir pasiūlymas skamba kaip tikroji pasaka.

Paskubęs į šlaitus ir pasiimdamas pietus slidinėjimo mieste, Zylka nusileido viename kelyje, daugiausia pasakojo “Hilton” nustebimą.

Labiausiai romantiškas mano gyvenimo momentas! ���� #Engaged ����

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

Aš sakiau Yas! ������������ Labai džiaugiuosi ir džiaugiuosi, kad myliu savo gyvenimą. Mano geriausias draugas ir draugas. Puikiai tinka man kiekvienu būdu. Tad dedikuotas, ištikimas, mylintis ir nuoširdus. Aš jaučiuosi kaip laiminga mergina pasaulyje! Jūs esate mano svajonė! Dėkoju už tai, kad parodė man, kad pasakos egzistuoja

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

“Aš buvau toks susijaudinęs ir nustebęs! Aš iš karto pasakiau “taip”, – sakė Hilton Žmonės. “Žiedas buvo toks puikus ir putojantis, aš buvau drumstas, kai jį uždėjau. Tai gražiausias žiedas, kurį kada nors matėčiau”.

Paryžius Hilton, Chris Zylka
Instagram / Parishilton

“Aš taip džiaugiuosi galėdamas įsitraukti į mano gyvenimo meilę ir geriausią draugą”, – sakė Hilton. “Aš niekada nemaniau, kad taip laimingas, saugus ir mylimas. Jis puikiai tinka man visiems ir parodė, kad pasakos tikrai egzistuoja! “

Paryžius Hilton
Gisela Schober / Getty Images

“Hilton” pirmą kartą susitiko su Zylka “Oskarų” vakarėlyje prieš keletą dešimtmečių, tačiau prieš dvejus metus “Hilton” padarė “Instagram” oficialų pasirodymą.

#BirthdaySelfie su mano mylimi ✨������������✨

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

“Nuo pat pirmosios dienos mes žinojome, kad apie jį yra kažkas ypatingo”, – sakė Hilton. “Aš niekada savo gyvenime nesutiko su vyru, kuris buvo toks ištikimas, atsidavęs ir mylintis. Nuo pat pradžių aš žinojau, kad norėčiau būti su juo amžinai. “

Zylka, atrodo, jaučia tą patį. Praėjusį lapkritį jis netgi nusipraido Paryžiaus vardo tatuiruotę savo rankoje, todėl nenuostabu, kad po žiedo.

SUSIJĘS: “Paris Hilton” tiesiog nuleido nėščią seserį Nicky, labiausiai patyrusį vaisingą vaikų duoną

Tokia laiminga mergina! �� Mano meilė nustebino mane ir gavau mano vardą tatuiruotais #Disney šriftu. Ir sakė, kad aš jo stebuklingiausia vieta Žemėje ir pagaliau radau savo pasakos princesę. �������� #BoyfriendGoals ਗ�� #ParisForever ❤

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

“Paryžius yra pati gražia ir neįtikėtinai moterimi tiek vidinė, tiek išorinė”, – sakė Zylka. “Aš jaučiuosi kaip laimingiausias žmogus pasaulyje, kuris nori susituokti su mano mergina. Negaliu laukti, kol praleisime likusį gyvenimą kartu “.

Sveikiname laimingą pora!