“Paris Hilton” draugas Chrisas Zylka tiesiog pagavo savo vardo tatuiruotę

“Paris Hilton” vaikinas, Chrisas Zylka, puikiai paminėjo laimingą amžinąjį “lovebirds” su savo naujausiu rašalu.

Ketvirtadienį viešbučio paveldėtojoje pasirodė “Instagram”, kad pasidalintų, kaip jo naujoji tatuiruotė pagerbia jų santykius su artimu fotografu ir trumpu klipu. Ir turime sutikti su Paryžiuje, saldus gestas yra “#BoyfriendGoals”.

VIDEO: Kylie Jenner pataiso savo tatuiruočių antklodžių po Tyga Split

“Tokia laiminga mergina! Mano meilė mane nustebino ir tatuiruotės mano vardu #Disney šriftu”, DJ rašė kartu su Pasilieka žvaigždės dilbis, apsuptas didžiuliu savo monikerio dažymu šalia liūto tatuiruotės ir įkvepiančios frazės. Išaiškindamas prasmę už naujo papildymo, buvęs realybės žvaigždė tęsė: “Ir pasakė, kad aš jo stebuklingiausia vieta Žemėje, ir pagaliau radau savo pasakos princesę”. Ji sudarė su hashtags, “#BoyfriendGoals” ir “#ParisForever”.

Tokia laiminga mergina! �� Mano meilė nustebino mane ir gavau mano vardą tatuiruotais #Disney šriftu. Ir sakė, kad aš jo stebuklingiausia vieta Žemėje ir pagaliau radau savo pasakos princesę. �������� #BoyfriendGoals ਗ�� #ParisForever ❤

“Paris Hilton” (@parishilton) bendrai paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Paryžiaus Hilton Just Ditched savo parašo blondinai plaukai

Kadangi vasario mėnesį jie patvirtino savo santykius, sumušta pora viešai pasidalijo savo pagarbą viena su kita, o naujausias Žilkos gestas gali įrodyti, kad jis yra “amžinai”.