“Paris Hilton” atsako į labiausiai degantį 2018 m. Klausimą: ar ji žiūrėti Lindsay’o Lohano tikrovės šou?

Nepaisant to, kad tai yra mūsų Viešpaties 2018 m. Metai, Paris Hilton ir Lindsay Lohan spaudoje, kaip katės ir šunys, vis dar grįžta į priekį, be to, mes jaučiame, kad galime sugauti naują epizodą O.C.. ar faktiniai MTV muzikos vaizdo įrašai. Jei tik.

Paskutinė “Hilton-Lohan” dramos dalis yra patenkinta mūsų mėgstamos paveldėtojos, kuri nusprendė pasverti “LiLo” artėjančius Vanderpump Taisyklės-Esque realybės TV šou, Lohan paplūdimio klubas.

Kaip galite įsivaizduoti, ji neturėjo tikslių pasakymų. “Hilton” ir jos sužadėtininkas Chrisas Zylka pasitraukė per “LAX”, TMZ reporteris su jais susidūrė, klausydamas taško tuščią, jei planuoja reguliuoti. Jų atsakymas? Garsus juoko sprogimas.

Paryžius Hilton and Lindsay Lohan lead
J. Vespa

“Mes per daug užsiėmę”, – sakė “Hilton”. “Mes dirbame”, Zylka pasekė. 

Na, tai sureguliuoja. Tai ne tik šokiruojantis, kad Lohanas savo frenemyne ​​neranda ventiliatoriaus. “Hilton” neseniai vadino Lohaną “patologiniu melagiu”, o pirmadienį ji pasidarė dvigubai. 

SUSIJĘS: “Paris Hilton Doppelgänger” vaidina “Lindsay Lohan’s Beach House Ads”

“Tiesiog sakydamas faktą”, – sakė Hilton E! žinios. “Gyvenimo faktas”. Nepaisant to, ne viskas, ką Hilton turėjo pasakyti apie Lohaną visiškai blogai.

“Sėkmės jai”, – sakė Hilton. “Linkiu jai geriausio”.

Bent tai … kažkas?