Parduotuvė “Drew Barrymore” “Classic Nude Lip” iš jos “InStyle” virtualaus viršelio šaudyti

Jei neįsiregistravote “InStyle Virtual”, mūsų naujoji “immersive” 3D patirtis prasidėjo mūsų nuostabiu lapkričio viršelio žvaigždu Drew Barrymore. Gydytojai “Flower Beauty”, skaitę savo išskirtinę “užkulisinę” kelionę su savo viršelio šaudymu, davė žvilgsnį į pradinį procesą, taip pat užpildydami mus į tikslius produktus, kuriuos ji panaudojo, kad pasiektų savo “klasikinį nude lūpą”.

Norėdami šaudyti, 8 kartų viršelio žvaigždė pasirinko “Flower Lip Radiance” “High Shine Lip Lacquer” šešėlyje, kurią tinkamai pavadino “Classic Nude” ($ 8; walmart.com). “Mano nuomone, nuogas spalva turi pakankamai violetinę, pilką ir rudą, kad iššokdavo iš lūpų, o ne atrodo, kad jums atrodytų vienos pastabos, bet iš tiesų jūs atrodote” 60 ir gražus “, – Barrymore dalijasi per 3 minutes video.

SUSIJĘS: eikite už Drewo Barrymoreo lapkričio viršelio scenų Stiliuje 

Norėdami gauti nepriekaištingą išvaizdą, ji taip pat pasiekė prekės ženklo “Kiss Stick High Shine” lūpų spalvą “Baby Buttercup” (7 doleriai; walmart.com), “Lip Service” lūpų sviestą “Bare-ly There” ($ 7; walmart.com), “Kiss Stick Velvet Lip” Spalva “Set Me Freesia” (7 doleriai; walmart.com), taip pat “Lip Suede Velvet Lip Chubby” per Mauve Over ($ 8; walmart.com). “Aš tiesiog myliu nudes”, – sako ji. “Manau, kad jie tokie gražūs”. Mes negalėjome sutikti daugiau. 

Drew Barrymore lip color embed
Jan Welters

Daugiau apie Barrymore, pasiimti lapkričio mėnesio numeryje Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar. Nepraleiskite daugiau išskirtinio turinio iš #StiliujeVirtualus ir ribotas leidimas Stiliuje “Viewer” nemokamai.