Paleiskite meilę: piniginė-onalize “Long Plumper” Tote

Kai “Longchamp” debiutavo “Le Pliage” prieš 20 metų (tais pačiais metais Stiliuje gimė!), sulankstoma nailoninė tote pakilo taip greitai populiarumu, kad ji tapo kiekvieno mergaitės (ir jos mamos) “go-to” maišeliu, nes jis yra vandeniui atsparus audinys, klasikinis dizainas ir universalus gaminys.

“Leall Pliage Cuir Personalized”, pritaikytąja odos versija, kurią galima įsigyti aštuoniose spalvotose juostose: juodos, taupės, oranžinės, rožinės spalvos, prancūzų prabangos prekės ženklas pristatė naują krepšelį po “Le Pliage” skėčiu. , citrina, kupranugaris, indigas ir vermilionas. Pasirinkę dydį (mažas 600 $, vidutiniškai už 695 USD arba didelį dydį už 790 USD), galite pasirinkti spalvas, kad pritaikytumėte keturis maišų komponentus: kūną, atvartą ir rankenas, skirtukus ir pečių dirželį.

Longchamp Le Pliage Cuir 2
Courtesy Photo

Kadangi niekas nėra visiškai ir unikaliai pritaikytas be monograminių inicialų, galite perforuoti arba įspausti į maišo veidą. Laukimo laikas? Trys savaitės!

Tvarkykite save ir atnaujinkite klasikinį “Le Pliage” dabar – pradėkite savo piniginė-Onalization procesą rasite adresu longchamp.com arba pasirinktuose “Longchamp” parduotuvėse visame pasaulyje.