Pakelkite savo kritimo drabužių spintą su šiomis svajingomis brocade gabalais

Kaip sakoma senoje išraiškoje: “Pinigai kalba”. Ir gerai, taip pat ir drabužius. Jie pasakoja istorijas apie mūsų asmenybes, savo pajamas, savo svajones. Net audinys turi kažką pasakyti. Paimkite brokatą, išgraviruotą aukso šilko medžiagą, nufotografuotą metalinėmis sriegiais, kuriam būdinga šimtmečių socialinė padėtis tokiose vietose kaip Bizantija, Kinija ir Italija. Šiomis dienomis ji yra prieinama daug kainų, tačiau pasirodymas vis dar yra turtingas, galite jį įsigyti.

SUSIJĘS: Fringe Viskas nori jus sudominti rudenį

3 stiliaus patarimai, kurių laikytis:

1. Galite galvoti, kad tai griežtai vakare, bet gana gražiai papuošti broliuką. Aš turiu spalvingą vidurnaktį mėlyną kailį, kurį galiu nešioti su juodais kaklaraistais su LBD ir įtemptais kulniukais arba į biurą per juodą vandens kelnį ir kelnes. Jis netgi dirba savaitgalį su marškinėliais ir išblukusiais džinsais.

2. Saugokitės: pernelyg didelė talpa gali atrodyti kaip peraugusi kėdė. Vietoj to eikite į švarias, struktūruotas linijas šiuolaikinėmis formomis, tokiomis kaip pieštukų sijonas ar žaislas. Ne veltui ar renkasi!

3. Pabandykite tiesiog paliesti tendenciją batų ar krepšiu. Jis gali paversti pilką kostiumą iš nuobodus bankininkų uniformos ir elegantišką po valandų išvaizdą.

SUSIJĘS: Sankabos, kurios talpins daugiau nei tiesiog lūpdažį ir kreditinę kortelę

Brocade Must-Haves

Brocade dress

Brocade flats

Chiffonas top

Brocade matelassé dress

Brocade flared hem dress

Brocade clutch

Nuotrauka įkvėpė viršuje: Dries Van Noten 2015 m. Rudenį (kairėje); Amanda Seyfried Oscar de la Renta (teisus).

SUSIJĘS: 6 būdai, kaip dėvėti kelio aukštus batus, šis kritimas