Pažiūrėkite, kaip Katy Perry susiduria su apklausomis šioje “Linksmojo #VoterRegistrationDay” vaizdo įrašuose

Katy Perry nusikalsta dėl priežasties.

Antradienį, t. Y. Nacionalinę rinkėjų registracijos dieną, popmuzistas pasirodė į “Twitter”, kad parodytų, kad šią rinkimų ciklą ji naudoja savo garsenybę. 31 metų “Perry” su “Rock the Vote” ir “Funny or Die” kartu su “Rock the Vote” ir “Funny” žuvo per juokingą, minutės trukmės vaizdo įrašą, skirtą paskatinti mus visus registruotis balsuoti, stat ir nukreipti į apklausas lapkričio 8 d..

Į klipą Perry nelygiai plaučiuose gūžtančiuose vyriškos lyties vyrui vadovauja savo vietine paskirta apklausa savo pižamos, nes ji gali pasidžiaugti tuo, kad neturi rinkti rinkimų dienos. “Aš trumpai persvarstiau Konstituciją ir niekur nesako, kad galite ne tik išlipti iš lovos ir atvykti į apklausas, nesvarbu, kokioje valstybėje tu pažadai”, – ji pasakoja kamerai, kad ji pradeda išryškinti visus patvirtintus ” tiesiog “iš lovos” atrodo, kad galite dėvėti, kai einate balsuoti.

Ir nors jos žodžiai tikriausiai yra pakankami, kad sukluptumėte šnipštu, ji sugeba atsinešti savo gimtadienio kostiumą, kad įrodytų savo tašką.

SUSIJĘS: Katy Perry pasakoja apie naują muziką, jos naują avalynės liniją ir dar daugiau

Ir pagal pabaigą, žvaigždė yra ne vienintelis, kuris miega į buff. Spauskite čia norėdami užsiregistruoti balsuoti ir žiūrėti “Perry” juokingą vaizdo įrašą aukščiau.