Paimkime gimtadienio berniuką Jude’ą! Aktorius pasuko 42

Laimingas gimtadienis jums, Jude Law! Gražus “Oscar” nominuotas aktorius šiandien sukanka 42 metų. Gimtoji Londonas pradėjo savo veiklą 1987 m. Scenoje Nacionaliniame jaunimo muzikos teatre, tačiau išaugo kaip bona fide žvaigždė sidabro ekrane. 1999 m. Jis nustebino ir viliojo žiūrovus su savo nepamirštamais pasirodymais spalvingame, bet įtikiname psichologiniame trileryje Talentingas ponas Ripley. (Šis vaidmuo taip pat gavo “The Law” savo pirmąją nominaciją “The Academy Award” už geriausią pagalbinį aktorių.)

SUSIJĘS: “Jude Law” “Look-Alike” sūnus važiuoja kilimo ir tūpimo taku per “DKNY” drabužių pristatymą 

Iš ten “The Law” tapo 2000 metų filmais. Nuo 2003 m. Plati karo dramos Šaltasis kalnas (kuris užsitikrino savo antrąjį Oscar nodą) į 2006 m. puikų Kalėdų rom-com Šventė 2009 m. “Blockbuster nuotykius” Šerlokas Holmsas, universalus žvaigždutė yra retas veikėjų aktorius, kuris puikiai atrodo. (Įstatymo kiti svarbūs kreditai 2000 m. Pradžioje apima ir A.I. Dirbtinis intelektas, Aš širdies Hackabees, Arčiau, ir Aviatorius.)

Nors įstatymas, dabar keturių tėvų, gali būti ne toks įprastas, kaip jis buvo 2000-ųjų pradžioje, tačiau aktorius vis dar pasirodo įspūdingu darbu filmuose, tokiuose kaip Kongjonas, Hugo, Šalutiniai poveikiai, Dom Hemingway, ir vienas 2014 m. geriausiai peržiūrėtų filmų, Grand Budapeštas viešbutis.  Jei kas nors, geriausias vis dar turi ateiti iš pasveikino įstatymo!

NUOTRAUKOS: Žiūrėkite Jude’ą ir 36 Holivudo karščiausias tėtis!