Paimk 1950-ųjų glamūrą savo budui su Dita von Teese’s Lingerie Collection

Pasiruoškite šiek tiek seksualiai. “Burlesque” karalienė Dita Von Teese bendradarbiauja su “Bloomingdale”, kurianti budejarą paruoštą apatinio trikotažo kolekciją, įkvėptą pagal savo stilingą, dar išskirtinį žvaigždės stilių. Atsižvelgiant į pastabas iš Von Teese savo plačią garderobę derliaus apatinio trikotažo, linija apima išsamią informaciją praeityje dešimtmečius, pavyzdžiui, racy fishnet ir subtilus nėriniai. Tai reiškia, kad bus glamoringas, tačiau pasibaisėtinas, pagrindai atspindi Von Teese skonį taip, kad patinka bet kokiai moteriai. “Buvau įkvėpimo iš savo vintage kolekcijos, kad sukurtų gražią moterišką apatinio trikotažą, kuris užfiksuotų retro žanro dvasą, tuo pat metu būtų prieinamas ir funkcionalus kasdien grožio ir prabangos akimirkoms”, – sako Von Teese. “Aš visada prilygino gražią moterišką moterišką moteriškumą ir kasdienę prabangą, o ne gundymą”. Tai pirmas kartas, kai “Von Teese” parašo ženklas bus prieinamas Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir mes negalėsime palaukti, kol įkelsime rankas į kai kuriuos viliojančius daiktus.

Dizaineris įkvėpimas

“Aš paėmė įkvėpimą iš savo vintage kolekcijos, kad sukurtų gražią moterišką aprangą, kuri užfiksuotų retro žavesio dvasią”, – sako Dita Von Teese.

Čia tai!

Nors jos linija turi švelnios ir įspūdingos 1950-ųjų pin-up merginos esmę, jos dalys taip pat apima visą šiuolaikinės apatinės trikotažo komfortą ir kokybę, suteikiant jums geriausius abu pasaulius. “Glamūringas, pasiekiamas, funkcinis kiekvienos moters apatinis trikotažas yra mano kolekcijos tikslas, todėl aš primygtinai reikalauja, kad kuo daugiau stilių būtų galima kurti įvairiausiais dydžiais”, – sako ji. Su šiuolaikišku apatiniu trikotažu, plačiomis apatinio trikotažo diržais, balkonetų liemenėmis, prigludusiomis apykaklėmis, sujungtomis juosmeniu ir dar daugiau, ši retro stiliaus pamatų kolekcija tikrai padės jums jaustis kaip Holivudo žvaigždė bet kurią savaitės dieną. Eik į priekį, pasidėk! “Dita Von Teese” apatinio trikotažo kolekcija (nuo 28 iki 300 dolerių) dabar prieinama tik “Bloomingdale” parduotuvėse ir “bloomingdales.com” parduotuvėse..

Žiūrėkite Dita Von Teese geriausią išvaizdą mūsų galerijoje.