Pagaminta iš šešėlių: Drew Barrymore ką tik pradėjo savo akinių laikrodžių liniją

Atrodo, kad Drewas Barrymoreas imasi Jameso Franko knygos puslapio ir tampa visomis profesijomis, ir mes nesiskundžiame. 2013 m., Paleidęs savo kosmetikos prekės ženklą Flower (pavadintas jos gamybos kompanija “Flower Films”), Barrymore neapsiribojo grožio moguliu ir šiandien išplėtė dar vieną kategoriją: saulės akinių ir optinių lęšių liniją. Tą pačią pažadą kaip ir jos grožio liniją, kolekciją (tinkamai pavadintas Gėlių akiniai) parduoda už prieinamą kainą (nuo 39 iki 88 dolerių) ir šaltinius tas pačias medžiagas, kaip prabangios prekės. 

SUSIJĘS: Drew Barrymore parsisiųsdavo autobiografinių esė knygų seriją

Drew Barrymore embed
Mandagumas

Parduokite kolekciją (iš viršaus): Charlie, 39 doleriai, Casey, 39 doleriai, Lily, 39 doleriai, “Olive”, 88 doleriai; flowereyewear.com.

Spalvingas, “funky” ir “quintessentially” Drew diapazonas (pavaizduotas aukščiau) apima 36 perscription ir sunglass rėmelius, atnaujintą kačių akį, aviatorių ir retro stačiakampių formų, su išsamia informacija, kaip antakiai akcentuojantys šlaitai viršutiniuose kraštuose, siekiant pabrėžti tam tikrus makiažo elementus ( skaitykite: jos daugybė akių šešėlių). “Mano akiniai yra panašūs į grožį, nes tai yra moters išraiška, kas ji yra”, – sako Barrymore “InStyle”. “Tai pasitikėjimo kūrėjas ir jie turėtų jaustis gražiai.” Štai tiems iš mūsų, kurie visada jausys labiau pasitikintys saulės akiniais.

Parduok visą kolekciją šiuo metu flowereyewear.com. 

SUSIJĘS: Drew Barrymore dėl to, kodėl ji išėjusi į pensiją savo karšto pink aukšto viršaus