Pagalvokite, kad jūsų šeima duoda blogas dovanas? Zendaya kartą gavo Kalėdų nėštumo testą

Zendaya from Bloomingdale's NYC Holiday Window Unveiling
Joe Schildhorn, BFA nuotrauka

Shalayne Pulia

22 d., 2017 m. @ 15:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Praeitą naktį, Bloomingdale’s 59th Gatvė Niujorke pristatė ją Didžiausias šovėjas-teminiai atostogų langai rodo mažą pagalbą iš mega-talentingos dainininkės Keala Settle ir vieno iš didžiausių filmo “Zendaya” žvaigždžių. Aktorė, kuri kartu su Zac Efron groja trapecijos menininke, partnerė su “Bloomingdale” privačia etikete “Aqua”, sukūrusi kupiukų spalvingų drabužių kolekciją, skirtą atostogų sezonui, kurių kiekvienas yra mažesnis nei 200 USD.

Atostogų dovanų dvasioje, mes pasiekėme Zendaya prieš pat didžiulį atskleidžiant, kad kalbame apie visus atostogų dovanas, nuo to, kas yra jos pageidavimų sąraše, į brangiausią dovaną, kurią ji kada nors gavo. Šiemet vienintelis dalykas, kurį 21 metų nori Kalėdų, yra tai, ko tikėtumėte: Zendaya ieškos baldų.

“Aš dirbau taip sunku, kad baldai būtų namuose”, – sakė Zendaya Stiliuje. “Mano gerbėjai linksmino mane, nes mano namas buvo tuščias labai ilgą laiką, o dabar aš pagaliau tai daro “.

Mandagumas

SUSIJĘS: IŠSKIRTINAI: pirmiausia pažvelk į Bloomingdale’s Holiday Windows

Aktorė (ir dainų stresas – ar tu klausėsi jos dueto su Efronu dar ?!) taip pat prideda dar vieną dekoro dalį savo namui: jos ir “Settle” sufokusuota nuotrauka, nufotografuota, kai šaudė dainą “Tai yra aš” Filmas. “Tai nuostabi abiejų mūsų nuotrauka, ir tai buvo akimirka, ir ji buvo tiesiog tokia miela, kad jį sukurtume už mane!” Zendaya sakė. 

Tačiau vienintelė gėdinga Zendaya dovana buvo iš šeimos nario. Tai yra jų atostogų tradicija surengti “White Elephant” dovanų keitimą, kur dovanojai supakuoja atsitiktinius daiktus ir apsikeičia jais prieš atidarant. Vienas iš pirmųjų “Zendaya” laikų dalyvių (ir 14-15 metų amžiaus) gavo vieną labai keistą staigmeną, ir jos reakcija buvo neįkainojama.

Mandagumas

“Po vienerių metų aš atidarėme vieną ir turėjau nėštumo testus”, – aiškino žvaigždė. “Aš išmetė jį ant žemės ir tiesiog bėgo. Aš buvau kaip “Kodėl tu tai padarysi ?!” Aš buvau toks nemalonus. “

Zendaya pati yra mažiau baltųjų dramblys šoko vertės gifter ir daugiau vidinio jokesteris. Ji mėgsta duoti žmonėms dovanų, kurios juos sumuos ir šypsosi apie kažką, ką tik jie gali suprasti, sakė ji. Dabar tai vienas puikus draugas.

Jei norite, kad šis atostogų sezonas taptų geriausiu savo draugų ratu, pasitarkite su savo mėgstamiausiu Didžiausias šovėjas-žemiau pateikiami teminiai daiktai iš Bloomingdale kolekcijos. Čia taip pat galite pamatyti visą kolekciją.

STORY koncepcija parduotuvė Didžiausias šovėjas Kolekcija 

O jei esate NYC, galite užsikimšti dar daugiau daugiau išskirtinės dovanos iš “STORY”, konceptualaus parduotuvės Manhetene, kuri dirbo su partneriais, tokiais kaip “Sugarfina” ir “Alexis Bittar”, sukurti specialius (ir įspūdingus) Didžiausias šovėjas-įkvėpė daiktus, tokius kaip parašas “Sugarfina gummies” (pavaizduotas žemiau), spalvingi Alexis Bittaro banglentės (parodyta žemiau), kibirkštis Edie Parkeris, “clutches” ir dar daugiau.