Pagaliau! Britney Spears dalijasi informacija apie savo naują vaikiną

Britney Spears galiausiai atvėrė informaciją apie savo naujus santykius, ir istorija nepasitenkino. 35 metų popierius pastaruoju metu paskelbė jaukią nuotrauką savo “Slumber Party” vaizdo įrašo kolektyvei Sam Asghari, ir galiausiai parodė, kaip jų santykiai prasidėjo interviu su AMD 103.7.

Pagal Žmonės, abu šie žmonės buvo labai priversti bendrauti tuo metu, kai surengė Spearso muzikos vaizdo įrašą.

“Mes laukėme ir laukėme kartu per 20 minučių, tiesiog ją įstrigo”, – paaiškino radijo stotis. “Mes buvome priversti kalbėtis tarpusavyje”.

Jie pakeitė numerius po filmavimo, bet iš pradžių nekalbėjo. Tačiau keletą mėnesių keliu, Spearsas nusprendė atlikti pirmąjį žingsnį, o kiekvienas iš jų – Asghari.

VIDEO: Britney stiliaus transformacija

 

 

“Aš išlaikiau jo skaičių, ir tai buvo taip keista, nes tai buvo kaip po penkių mėnesių, kai radau jo numerį mano maiše”, – prisipažino pop žvaigždė. “Aš buvau toks:” Jis buvo tikrai mielas. Šis vaikinas buvo tikrai mielas! ” taigi aš jį paskatino, jis tiesiog labai įdomus, juokingas žmogus. “

SUSIJĘS: Britney Spears ir Tinashe Channel “Inner VS Angels” Sexy “Slumber Party” Muzika Video

Britney Spears (@britneyspears) paskelbta nuotrauka

Happy New Year ������

Britney Spears (@britneyspears) paskelbta nuotrauka

Iš vaizdų, kuriuos jie paskelbė kartu “Instagram”, atrodo, kad “Spears” pasirinko tinkamą pasirinkimą, kai ji pasiėmė telefoną.