Oscar de la Renta tik atidarė šiuos Audrey Hepburn įkvėptus saulės akinius

Sveiki atvykę į mokyklą, arba “New York Fashion Week”. (Mes, mados žmonės, tai tas pats dalykas, tiesa?) Kaip mes plauname internetą, laikydamiesi skirtukų apie tai, ką dizaineriai šį sezoną siunčia žemyn kilimo ir tūpimo taku (o vėliau, kokios pagrindinės tendencijos bus naudojamos visiems šešis mėnesius nuo dabar), paimkime Pastaba: “Oscar de la Renta” turi kitą sudėtinį akinius nuo saulės, ir tai nieko kito, nei tikra prabangių akinių prekės ženklo Morgenthal Frederics. Reikia dar šiek tiek įkandyti? Muza buvo as stiliaus piktogramos stiliaus piktogramos: Audrey Hepburn.

VIDEO: žiūrėkite mūsų NYFW Recap iš 2017 m. Rugsėjo mėn

 

Atsisveikinimas, mylimas apvalus lęšis, metalinis įrėminimas, John Lennon sunnies iš 2017 metų. Labas, elegantiškas, vintage įkvėptas, moteriškų saulės akinių nuo 2018 metų pavasario. “Oscar de la Renta x Morgenthal Frederics” sunglass bendradarbiavimas pristato save kaip riboto leidimo kolekcija iš keturių nesenstantis stilius, visi apdailinami natūraliu buivolų ragu. Prabangus, švarus, minkštas – tai tik pora bruožų, kuriuos mes pastebime iš išskirtinių atleistų kolekcijos vaizdų.

Akiniai bus oficialiai debiutuoti šiandien, rugsėjo 11 d., “Oskar de la Renta” 2018 metų kilimo ir tūpimo tako šou, bet nebus galima įsigyti iki 2018 m. Vasario. Galėsite pasiimti juos “Morgenthal Frederics” ir “Oskar” “de la Renta” boutiques už kiekvieną iš viso už 2 495 $. Tačiau įsitikinkite, kad pažymėjote kalendorius ir greitai veikia: kolekcijoje yra tik ribotas 300 porų kiekis. Dabar, kaip tai veikia tai už išskirtinę kolekciją?