Originalus mulanas turi vieną svarbųjį prašymą “Disney Live-Action Remake”

Ming-Na Wen, originalus 1998 m. “Disney” filmo balsas Mulanas, yra viskas, skirtas tiesioginiam veiksmui perdaryti, tačiau ji prašo, kad ji tikisi, kad “Disney” pagarbos. “Aš labai džiaugiuosi, kad nori daryti tiesioginį veiksmą, nes jie padarė taip nuostabiai su visais filmais – nuo Silpnas į Gražuolė ir pabaisa į Pelenė. Aš tikrai laukiu gyvo veiksmo “, – sakė ji Pramogos Tonight.

Paklaustas, kam ji norėtų matyti pagrindinį vaidmenį, Wen turi vieną kokybę, kurią nori pamatyti protagonistėje: “Tai, kad ji yra savo paveldo kinai”.

TK
Araja Diaz / WireImage

“Nors mes esame Pan-Azijos, tai yra konkrečiai kinų folklore, ir aš tikrai manau, kad kažkas, turintis tą etninę kilmę, tikrai tik pridės daugiau prie istorijos”, – sakė ji.

VIDEO: “Originalus mulanas” turi vieną svarbųjį prašymą “Disney Live-Action Remake”

 

Laimei, “Disney”, atrodo, gerbia šį prašymą: praeitą rudenį sakė kompanija Veislė, “Mulanas yra ir visada bus pagrindinis veikėjas istorijoje, ir visi pagrindiniai vaidmenys, įskaitant meilės susidomėjimą, yra kinų”.

Kalbant apie Weną, ji vėl nebus vaidins vaidmenį (nebent tai bus Mulanas: vėliau, ji juokavo), ji vedė derybas dėl tam tikro vaidmens filme. “Aš norėčiau tam tikru būdu dalyvauti”, – sakė ji.

SUSIJĘS: 21 “Įžymybės” neturėjote jokios idėjos “Disney” simbolių

“Mes pamatysime, pakelkite medieną!”