Oranžinė yra nauja juoda: gaukite patarimų tiesiai iš Maritza apie jos dramatišką kačių akį

Maritza Ramos šalia Sophia ir Morello yra viena iš labiausiai stilingų Litchfield kalinių Oranžinė yra nauja juoda. Ji niekada nematė be savo aštrių akių kontūro, ar jos geriausio draugo Flacos, taigi, kai mes nustebinome aktorę Diane Guerrero “Urban Tech 2014” galerijoje Niujorke, mes tiesiog turėjo kad paslėptų, kad sukurtų tobulą sparnuotą išvaizdą.

Kaip paaiškėjo, Guerrero buvo pranašesnis už ilgą laiką, kol ji pradėjo groti Maritza. “Tai visada buvo mano dalykas! Šis išvaizda buvo ypač didelis mano augintojoje bendruomenėje”, – sakė ji “InStyle.com”. Jei norite, kad sparnai būtų teisingi, žvaigždė rekomenduoja lėtai kurti programą ir tai padaryti su pasitikėjimu. “Aš nesu įsitikinęs, ar norėtumėte vaikščioti Maritza sparnu, bet laikykitės tolygios rankos ir šiek tiek švelniai naudokite mažus šepetukus”, – sako Guerrero. “Ir nebijok sunaikinti! Kartais aš norėčiau panašiai:” Pamiršk, aš net nevalgsiu “, nes aš buvau taip bijo, kad sugedo, bet tiesiog einu ir viską galite pataisyti vėliau. ” Praktika puikiai tenkina, ir mes manome, kad Maritza kolegos kaliniai taip pat yra pripažinę profesoriai, spręstantys savo pačių akivaizdžių akių pieštukų išvaizdą. “Su Maritza ir daugybe mergaičių manau, kad jūsų plaukai ir makiažas yra būdas šiek tiek įdomus ir gerai išvystyti”, – priduria ji. “Tai mūsų būdas parodyti, kad mes vis dar rūpinamės savimi ir kaip mes atrodome. Be to, jei turime dėvėti visas tas pačias uniformas, bent jau mano akių kontūro akis!”

Momentinis patarimas

“Jei mes visi turime dėvėti tuos pačius uniformus, bent jau mano akių kontūre!” – @dianeguerrero__ apie Maritza išvaizdą

Čia tai!

Dėl dramatiškos akių makiazijos polinkis yra ne vienintelis dalykas, su kuriuo Guerrero bendra su savo charakteriu – aktorė pripažįsta, kad kai kurie jos asmenybės aspektai atspindi Maritza, būtent jos jaunesnius metus. “Maritza yra kaip mano 12 metų savęs. Man atrodo, kad aš mokykloje ir žmonės bandytų ištempti savo plaukus, o aš turiu gauti tikrai sunkų tikrai greitą. Žinoma, aš norėčiau eiti namo vėliau, verkis ir žiūrėk Išsaugotas “Bell”, bet aš tikrai žiūriu savo “12 metų Maritzo” dalį “ji juokauja.

Peržiūrėkite daugiau geriausių grožio akimirkų, kuriuos pastebėjome maratono metu Oranžinė yra nauja juoda.