Oprah atsakymas, kai Mindy Kaling pasakė jai, kad ji yra 5 mėnesiai nėščia. Mes visi esame

Jei jus nustebino girdėdamas, kad Mindy Kaling yra nėščia, Oprah yra su jumis. Kalingas nepasakė 63 metų mogului, kad ji tikėjosi, kol jie stovės spaudos linijoje kartu, kad kartu propaguotų savo artimiausią filmą, Laiko raukšlės, Disney “D23” parodoje anksčiau šį mėnesį.

“Tai, kai ji man pasakė, mano burna nukrito”, – sako Winfrey Žmonės. “”Ką tu pasakei?’ Ji sakė: “O, Oprah, aš nemanau, kad tu žinai. Aš jau 5 mėnesius nėščia. “Aš pasakiau:” WHAAAAT ?! “” Tai buvo ir mūsų reakcija, Oprah. 

“Tai buvo, ir mes tiesiog šypsodavome. Tada aš pasakiau [Reese Witherspoon]:” Ar žinojote? “Ji pasakė:” Aš ką tik sužinojau “. Tada aš pasakiau [Raukšlių režisierius Ava DuVernay], “ar tu žinai?” Ir ji pasakė: “Aš ką tik sužinojau”. “Oprah paaiškino, kad prieš” tą momentą “” prieš “!

Tačiau jos staigmena nesumažino, kaip ji laiminga už Kalingą. “Aš ją jaudinau”, – pridūrė ji. 

SUSIJĘS: Mindy Kaling yra “Rachel Green” požiūris į jos nėštumo atskleidimą

Kadangi Kalingas patvirtino, kad ji yra nėščia savo pirmojo vaiko anksčiau šį mėnesį, aktorė ir showrunner, buvo užsiėmęs darbe, filmuojant paskutinį sezoną Mindy projektas. Vakar ji pasitraukė pirmą kartą nuo paskelbimo, debiutavusi savo kūdikį ant televizijos kritikų asociacijos konferencijos.