Omarosa Manigault Newman žino mados galią – taigi, ką jos stilius sako?

Jūs negalite pasakyti Omarosa Manigault Newman neturi nuojausio. 

Nešioti vienos peties, lazeriu iškirptą gėlių suknelę geltoname “can’t-miss-me” atspalvyje, Omarosa nusileido priešais Šiandien “Show”Savannah Guthrie, kuri pasirodė palyginti konservatyvi juodajame kostiume, susietoje su juodais gausiais kulnais praeitą savaitę. 

Jos kairioji ranka pasiliko ant jos šlaunies, leidusi jai masyvi sužadėtuvėlio žiedas, kad užfiksuotų studijų žiburius. Kojos, kryželiuotos ant kelio, patenkančios krikščioniškosios Louboutin stiletos spindi per ekraną – ir a Šiandien “Show”-firminis puodelis rankoje, ji pasirodė pasirengusi išsiliejus savo arbatą. Bet ne be šiek tiek žeminančios Guthrie pirmosios. 

“Savana, sulėtinti. Aš atsakysiu į jūsų klausimą “, – sakė ji. – Nesijaudink, aš čia. Aš turiu visą laiką jums reikia. Jūs neturite užduoti 10 klausimų per vieną sekundę. Tai gerai. “Vienu kvėpavimu ji priminė mums, kodėl mes žinome jos vardą:” Omarosa “nebijo šiek tiek konfrontacijos. Arba kameros.

Garsenybė Sightings in New York City - August 13, 2018
Raymondo salė / “Getty Images”

Garsenybė Sightings in New York City - August 13, 2018
Raymondo salė / “Getty Images”

“Omarosa” nuo to laiko, kai ji įsijungė, puikiai šlifavo nuo nelaimės Mokinys, kai ji paėmė blogą vaikino gyventojų mantiją. Ji pasirodė per pirmąjį sezoną kartu su dabartiniu prezidentu Donaldo Trumpu 2003 m., Taip pat keletą kartų pasikartojančių serijos kartų. 

Pagal jos knygą, Neskaldytas, ją išrinko rankomis pats Donaldas iš daugiau nei 200 000 galimų varžybų dalyvių. Taigi nenuostabu, kad ji turi tokią pačią blizgą, kad atrodo, kad visos moterys Trump, atrinktos savo orbitos rankose, turi.

Tam tikra prasme, “Omarosa” yra didžiausia opozicija Trumpui, nes ji yra jo pasaulis – lakuotas ir šlifuotas iš išorės, o ne prieš Trumpo bokštą. Bet kai jūs einate į vidų – gerai, jums liko klausimų. Ar visa tai yra reklaminis triukas? Kruopščiai apskaičiuotas rinkodaros įrankis? Ar tai svarbu? Panašiai kaip Trump ir Omarosa, viskas priklauso nuo bravado, klastingumo ir išvaizdos. 

Iki savo plaukų, Omarosa yra blizgus vaizdas žemyn pat. Kaip ir Melanija (ir pirmoji ir antroji žmonos, atitinkamai Ivana Trump ir Marla Maples), taip pat jo dukterys Ivanka ir Tiffany ir viešai atsidūrę darbuotojai / kalbantys vadovai, tokie kaip Kellyanne Conway, Sarah Huckabee Sanders ir anksčiau Hope Hicks, Omarosa turi tuos blizgūs, šoninio atsiskyrimo laisvosios bangos, kurios suteikia žiedo kaklą.

SUSIJĘ: Omarosa sako, kad Melanijos švarkas buvo apskaičiuotas, kad sužeistų savo vyru

Jos tipinis stilius M.O. taip pat nėra toli nuo savo buvusių tautiečių. Aprangos suknelės įvairiuose juvelyrikos tonuose – padengtos Chanel-esque tvydo šlepetėmis, kai situacija jų reikalauja – ir kiekvieną dieną dėvėti kryželiu pakabuje būdingas tradicinių, moteriškų vertybių ženklas. 

Ir šis vaizdas nėra atsitiktinis. Omarosa labai žino, kad drabužiai visada svarbūs. Savo naujojoje visų knygų knygoje, Neskaldytas, Ji taip pat kalbėjo apie Melaniją.

“Manau, kad Melanija naudojasi stiliumi, kad nubaustų savo vyrą”, – rašo ji. “Ji dėvėjo, kad [” Man tikrai nesvarbu, ar jūs? “] Striukė sužeistas Trumpą, išspręsdamas ginčus, kuriuos jam reikės išspręsti, pratęsiant pokalbį apie administracijos nejautrumą ir pajuodinant pačią kelionę”.

Ir kaip ir daugelis tikrovės TV alum, ji gerai žino, kiek svarbu apskaičiuoti televizijos išvaizdą. Kiekviename savo spaudos laikraščio stotelėje dėmesio centre yra “Omarosa”. Ji turi daugiau blykstės (su tuo žiedu, tai reiškia, kad tiesiogine prasme) ir pop, nei dauguma moterų politikoje; kaip pats Trumpas, ji atėjo pasižymėti. Galų gale, tai moterys rožinės vestuvinės suknele.

Taigi, ką reiškia “Omarosa” spaudos apžvalga? Su savo nesugadintomis spalvomis, kaip ir smaragdo žalia pamaina, kurią ji antradienį vakarėliu dėvėjo “Hardball” su Chris Matthews – puikiai lakuota pūkuotė (fuksija!) Ir patentuota “Christian Louboutin stiletos”, jos vaizdas yra toks blizgęs ir šlifuotas, kad galite tikėtis bet kokio įžeidimai (arba apgaulės dėl nesaugumo, pasakyti, Lara Trump), jūs galite skubėti savo keliu, tiesiog atsigręžtų nuo smūgio, o ne priešingai nei tos beprotiškos varnos, visada bandančios skristi per šviežiai Windex’d langus. Panašiai kaip Sanderis, Conway ar net Ivanka, ji neatsisakys ar nepripažins netinkamo elgesio, pateisinama ar ne. Omarosa ir jos blauzdos ir odos “Chanel” pečių maišelis (jau nekalbant apie jos visišką šnervę) negali būti sumuštas. 

Susitikti the Press - Season 71
NBC NewsWire / “Getty Images”

Garsenybė Sightings in New York City - August 14, 2018
Raymondo salė / “Getty Images”

Garsenybė Sightings in New York City - August 13, 2018
Raymondo salė / “Getty Images”

Esmė? Mažas vėjas neapsaugo jos puikiai apsirengusių garbanų. To paties negalima pasakyti apie jos priešą – Donaldą – kuris pagaliau patenka į jo buvusio darbuotojo rankas, savo šešėlinės medicinos skonį. Laikykitės savo plaukų, pone pirmininke.