Olivija Wilde visais šypsosi virgusiose maudymosi kostiumėlėse, o atostogauja Havajuose

Nors mes drudging per lapkritį chill, Olivia Wilde dirba savo įdegį vienoje iš gražiausių pasaulio vietų: Havajai!

Wilde, 33 metų, kuris sako, kad per savo pirmąsias atostogas per metus, šią savaitę keliaudavo su šeima.

Anksčiau savaitę aktorė pateko į krantą juodu vienkiu su sagomis laikančiomis juostomis. Antradienį, motina iš dviejų nubaudė dar kartą, kai ji buvo pastebėta irkliu įlaipinimo rožinės ir mėlynos dryžuotu vienetu (parduotuvė panaši išvaizda čia), jos trumpas Ombrė spynos nugabentas atgal į pusę zonytail, pora juoda Ray -Bans apsaugo akis nuo Havajų saulės, jos telefonas įstrigo aplink kaklą ant striukės.

Olivija Wilde Swimsuit
BACKGRID

Wilde negalėjo nustoti susižavėti, kai jai pakilo, laimė, kurią ji vėliau pasirodė “Instagram”, iš karto pasirodžiusi iš “Oceanside” vietos.

Jei aš kiekvieną dieną pradedu dirbti su mentele, manau, kad aš nesiruošiu prisiekiu negyviems daiktams. Nebent jie tikrai to nusipelnė. #firstvacationinayear #canyoutell #unfollowifyouhatesunflares

Paskelbta Olivija Wilde (@oliviawilde)

“Jei aš kiekvieną dieną pradedu dirbti su mentele, manau, kad aš nesiruošiu prisiekiu negyviems daiktams. Nebent jie tikrai to nusipelnė. #firstvacationinayear #canyoutell #unfollowifyouhatesunflares “, Wilde pavadino svajingą nuotrauką. Linkiu, kad mes taip pat buvome ten!