Olivija Wilde suknelės, jos kūdikiui pasipuošusios “Sexy Lingerie”

Leiskite Olivijai Wildei parodyti mums tikrąją “seksualios apatinio trikotažo” reikšmę. Nėščia aktorė savaitgalį nuvyko į socialinę žiniasklaidą, kad atskleistų savo naktinį drabužį pasirinkdami linksmą “Instagram” įrašą.

Nuotraukoje didžiausias dėmesys skiriamas Wilde kojoms ir žavinga kūdikio kilpa, kai ji guli lovoje, dėvi balta pižama. Suderinamos viršuje ir apačioje puoštos vaflio taco atvaizdai, pusryčių sumuštinis, pagamintas iš puvinio vaflio, dešrelės ir plaktų kiaušinių.

“Tiesiog noriu greitai patvirtinti, kad tai yra tai, ką reiškia” seksualus apatinis trikotažas “,” ji parašė įrašo antraštėje.

Tiesiog noriu greitai patvirtinti, kad tai reiškia “seksualus apatinis trikotažas”.

Nuotrauka, kurią paskelbė Olivia Wilde (@oliviawilde)

Nors tai gali būti pats juokingiausias išvaizda, kurią įgijome nėštumo metu, tai ne vienintelis. Praėjusį mėnesį Vinilas žvaigždutė pateko į N.Y.G. kasdieniame ir atvirame gimdymo išvaizdoje, kuris privertė mus visiškai pasiduoti savo klubo stiliaus (net ir per kelis nėštumo mėnesius). “Wilde” apsirengė savo sukrėtimu pusiau pripildytame baltame tose, mėlynoje bombonešio švarke, juodosiose vyšnios džinsuose ir pasivaikščiojimui ant vagų sportinių batelių savo dienai.

Olivija Wilde - June 28, 2016 - LEAD
Vyresnysis Ordonezas / INFfoto

SUSIJĘS: Olivija Wilde ir Look-Alike Son Otis Švęsk liepos 4 d. Beisbolo žaidimą

Žvaigždė vienos rankos daro vėsias mamas dar vėsesnes.