“Olivia Wilde” juodo vieno gabalo maudymosi kostiumėlį turi labiausiai nenuspėjama informacija

Olivija Wilde padarė juodą maudymosi kostiumėlį atrodyti nieko, bet pagrindinis, o atostogauti su savo šeima Havajai šią savaitę. Dvi motina pademonstravo savo neįtikėtiną kūno dalį vientisa spalva, kai ji pateko į paplūdimį su fiancé Jason Sudeikis ir jų vaikais, 3 metų Otisu ir 1 metų Daisy, ir mes apsidairome ją kostiumo netikėta informacija.

Atrodytų, kad paprastos maudymosi kostiumėlės iš tiesų parodė sagtys ant kiekvieno dirželio, suteikiant jai netikėtą papildomą nuojauta ir lengvą vietą, kad būtų galima koreguoti kostiumo ilgį. Vientisas taip pat turėjo nugarą, o du dirželiai buvo sujungti V žemiau Wilde pečių.

Olivija Wilde

Aktorė padarė juodą maudymosi kostiumėlį atrodyti nieko, bet pagrindinis, o atostogauti su savo šeima Havajai šią savaitę. “Wilde” pasirodė iš savo neįtikėtino “Bod”, tvirto atspalvio vieno gabalėlio, kuriame kiekviename dirže buvo sagtys, suteikiant jam netikėtai pridėtą nuojaustą.

Chaos-Stewy / BACKGRID

Aktorė išlaikė savo makiažą minimali ir nešioti trumpą bobą autentiškai paplūdimio bangomis. Ji papuošta rožinės spalvos atspalviais ir savo sužadėtuvių žiedą savo kairėje. Žiūrėkite daugiau įžymybių, apsivilkusių maudymosi kostiumėliais mūsų galerijoje.

SUSIJĘS: Olivija Wilde dalijasi 3 lengvais atostogų dovanų idėjomis, kurios yra apgalvotos ir pigios

“Wilde” “Instagram” dalijasi kelias nuotraukas su vaikais “Otis” ir “Daisy”, atrodo, iš jų atogrąžų..

Puošniai apšviestose nuotraukose, tiek Wilde, tiek Sudeikio mažyliams atsiveria vaizdas iš denio su vejos kėdėmis, matomomis fone..

Auksinė valandos AF.

Paskelbta Olivija Wilde (@oliviawilde)

Juvelyrika vagis.

Paskelbta Olivija Wilde (@oliviawilde)

Panašu, kad ši šeima patiria tam tikrą nusipelnę laiko.