Olivia Munn stilistas gavo jos SAG apdovanojimų suknelę internetu. Štai kur (ir kodėl!)

Visų pasirengimo procesas, net ir labiausiai patyrusių garsenybių, gali būti ilgas, sunkus darbas. Štai kodėl aplink save su puikia komanda (linksmasis plaukų stilistas, puikus makiažo atlikėjas ir palaikantis drabužių spinta stilistas), labai svarbu, kad šie kilimėlių laikai būtų labiau atsparūs.

Per pastaruosius 16 metų Džesika Pasterė buvo vienas iš tų palaikančių stilistikų kai kurių labiausiai spalvingų moterų Holivudo pusėje, padėdamas žvaigždes, tokias kaip Miranda Kerr ir Ruby Rose, paruošti raudoniems kilimams.

Olivija Munn
Frederikas M. Brownas / “Getty Images”

Šiąnakt Paster padėjo vienam iš savo labiausiai atsidavusių klientų, Olivijos Munno, pasiruoškite 24 metamsth Metų ekrano aktorių gildijos apdovanojimai. Niekada nebandydami išbandyti naujų dalykų, Paster nusprendė susieti Tamara Mellon kulnų su elegantiška elegantiška suknele, kai atėjo pasirinkti Munn’o išvaizdą, palyginti su dulkių pašalinimu iš paieškos knygų ar slinkdami begalines kilimo ir tūpimo takų galerijas.

Čia ji kalba apie parduotuvę. Tiksliau, kodėl ji paėmė Farfetch.com, kad surastų “Munn” puikią “SAG Awards” suknelę, o tai, kas taip skiriasi nuo šių metų apdovanojimų sezono.

Praneškite mums šiek tiek apie tai, kaip jūs ir Olivia Munn nusprendė dėl šio išvaizdos.

Kaip stilistai, jūs rasite kiekvieną avenue eiti ieškoti suknelių, tokių kaip dabartinės kolekcijos, praeities kolekcijos ir derliaus gabalus. Mes išgyvenome visas kolekcijas ir ieškojome šių gražių suknelių – ypač šios Oscar de la Renta suknelės, kurią pasirinkome. Kai mes ieškojome [online], jis pasirodė Farfetch.com, ir mes tiesiog galvojome sau, kodėl ne [užsisakyti]?

Pasiruošimas “@sagawards”! Myliu mano glam komanda @patrickta @chadwoodhair ir mano @oscardelarenta suknelė nuo @farfetch ������

Pranešimas, kurį dalijasi Olivija Munn (@oliviamunn)

Kas konkrečiai sukūrė šią suknelę, “suknelę”.

Tai, kas pateko į akis, buvo spalvingas pieštuku ir blizgučių lapų motyvas. Parduotuvių “Farfetch” pirkėjai turi spalvingas akis vakare ir sukūrė puikų pasirinkimą..

Kaip jūsų požiūris į stilių pasikeitė dabar, kai KTT parinktys yra prieinamos internete, kad būtų galima įsigyti netrukus po parodos?

Aš jau 21 metus dirbau šioje versle, ir per tą laiką viską išmėgino. Kas yra puikus, kiekvieną kartą, kai aš sukiuosi kažką raudonojo kilimo, visada gaunu el. Laiškus ir tiesioginius pranešimus savo socialinėje žiniasklaidoje iš žmonių, kurie klausia: “Kur aš galiu gauti šią suknelę?” Puiku, kad galėtum pasakyti, kad galite eiti į parduotuvėje mieste ar netgi lengviau, tinklalapiuose kaip “Farfetch” ir nusipirkti dabar.

Kaip stilius šio apdovanojimo sezono metu skiriasi nuo kitų apdovanojimų sezonų, atsižvelgiant į “Times Up” judėjimą?

Dabar mes, kaip moterys, ne tik norėsime paprašyti, kad ant jūsų esančio raudonojo kilimo, bet mes klausinėdami, kodėl mes nešioti daiktus, kuriuos mes dėvi. Manau, kad dabar puikus laikas yra moteris.