Olivia Munn Squashes Chrisas Pratas Pažintys Garsai, pasidalija Tekstai su Anna Faris

Olivijai Munn turėjo pakankamai tokių Chrisas Pratų gandų.

Po pranešimų, kad ji ir “Pratt” buvo pastebėti “romantiška” vakariene kartu Los Andžele per savaitgalį, Munn paėmė į “Twitter” dviem savaitėmis vykstančią teksto žinučių mainą su “Pratt’s ex”, Anna Faris, kuri vieną kartą ir kartą sunaikino pašarą. visi.

“Ei, ten … Sooo … Aš niekada nereaguosiu į atsitiktinius tabuloidinius pasakojimus, bet kadangi mes vienas kitą pažįstame, norėjau susisiekti su jumis asmeniškai, kad pasakytų jums istoriją apie mane, o Chriso pažintys yra 0% tiesos”, Munn, 37 , su tekstu “Faris”. “Aš tikiu, kad jūs jau žinote, kad tai netiesa, ar galbūt nesvarbu, bet aš tiesiog norėjau susisiekti su asmeniu, kad pasakytų jums, kad tai netiesa.”

TK
VALERIJA MAKONAS / AFP / Getty 

Farisas, kuris dalijasi sūnų, penkerių metų Džeką, su Pratt atsakė draugiškai. “O mano dievas – šis miestas yra toks f ** karališkas beprotiškas – tu esi toks malonus tekstui – aš tave myliu, sakydamas, kad jei tu būtum mano nauja sesuo, aš būsiu malonu”. Ji toliau teigė, kad abu jie greitai pasieks.

Munn taip pat pasinaudojo proga spręsti kitus niūrus klausimus. “Ne kiekviena moteris yra niūrios ir nusiminusi po pertraukos”, – rašo ji. “Ne kiekviena moteris yra” įsiutę “kitoje moteris, kad susipažintų su savo ex”.

VIDEO: Olivia Munn viešai reaguoja į ataskaitas, kad ji susipažino su aktoriumi Chrisu Prattu

Ji tęsė: “Moterys gerbia ir myli vienas kitą daug daugiau, nei kai kurie žmonės nori galvoti”. Ir netgi nepradėkite jos pradėti, kaip baisi jos ir “Pratt” garsenybių vardai. Prunn? Crolivia? Ne, ačiū!

Taigi, kad išspręsta. Byla baigta!