Norite užsipildyti į laikiną plaukų spalvą? Štai jūsų visiškas vadovas

Pasirodo nauja plaukų spalva, bet nežinote, ar norėtumėte įsipareigoti pakeisti? Sveiki atvykę į laikinųjų plaukų dažų pasaulį. Kadangi dauguma laikinų spalvų nusipraus tik du šampūnai, galite linksmintis su tendencijomis, kurias paprastai norite stengtis pabandyti, pvz., Gigi Hadido drąsūs mėlyni patarimai (aukščiau).

Štai kaip tai veikia. Palyginti su nuolatine spalva, laikina plaukų spalva yra didesnė molekulė, kuri dengia plaukų paviršių ir nelygia į kutiklį, teigia Min Kim, meistras-koloristas “Butterfly Studio” salone Niujorke. Kadangi griežtos cheminės medžiagos nėra įtrauktos į šį procesą, jūs galite keisti dalykus taip dažnai, kaip norite, visi, nereikia nerimauti, kad sugadinsite savo grandines.

NUOTRAUKOS: Įžymybės su laukinių plaukų spalva

Ir nors jūs galite paprašyti pusiau pastovios spalvos salone (tai yra ilgesnė parinktis, kuri po kelių savaičių palaipsniui išsipuos), yra daugybė būdų, kaip pasidaryti greitą pakeitimą namuose. Pavyzdžiui, jei esate linkęs eiti į bronde (vienos iš karščiausių karščiausių spalvų), tačiau nesate tikri, ar išvaizda jums tinka, Kim siūlo atlikti bandomąjį paleidimą naudodamas “TouchBack” spalvotą indėlį sistemoje “Medium Brown” (20 JAV dolerių) ; touchbackcolor.com ir CVS parduotuvės). Jis gali būti naudojamas maždaug penkias minutes, kol esate dušu, o jei nesate ventiliatorius, po to trys šampūnai bus nuplaunami vėliau.  

Gigi Hadid Blue Tips – Embed
Mandagumas

SUSIJĘS: balsuokite už geriausius “Celebrity Stylist” mūsų “Social Media Awards” apdovanojimus!

Naudodamiesi vaivorykštės atspalviais ir kitais madingais metodais, galite rekomenduoju naudoti plaukų kreidelį, pvz., “Bumble” ir “Bumble” purškimo versiją ($ 19; bumbleandbumble.com), kuri yra paprasta parinktis pradedantiesiems. Redken spalvos rebel plaukų makiažas ($ 10; ulta.com) yra dar vienas būdas ryškiai prisiliesti – tiesiog nenaudokite aliejaus produktų, kai naudojate, kad spalva nedelsiant nyksta. Jei jūsų tikslas yra paslėpti įžeidžiančius pilvus tarp salono susitikimus, Kimas sako, kad tušą (pabandykite “Cover Your Grey 2-in-1” aplikatorių Root Touch Up, $ 5; ulta.com) arba miltelius (kaip Madison Reed Root Touch Up, $ 30; madison-reed.com) yra ideali vieta.

Vienas paskutinis dalykas, kurį reikia nepamiršti? “Plaukai, kurie anksčiau buvo apšviesti, patraukia bet kokią spalvą, kurią taikote, ir laikykite ją ilgiau. Tai reiškia, kad laikina plaukų spalva tampa ne taip laikinas, “priduria Kim. “Jei turite lengvesnius galus, naudokite spalvą taupiau ar žemiau plaukų paviršiaus, kur galima lengvai paslėpti”.

NUOTRAUKOS: Karščiausių rudenų plaukų spalvos, išbandomos dabar