Norite sveika, žėrintis oda? Laikas galvoti kaip girtas dramblys

Kiekvieną kartą ir po to mes susiduriame su grožio prekės ženklu, kuris sustoja mūsų trasose. Neseniai tai buvo “Girtas dramblys”. Nors mes pripažinsime, kad tai buvo pavadinimas (kuris nenorėtų matyti milžiniško gyvulio, kuris yra tinkuotos?), Iš pradžių mus intrigavo, kas iš tikrųjų mus įkvėpė – tai, kad odos priežiūros linija yra 100 proc. Netoksiška, tai reiškia nėra jokių abejotinų ingredientų.

Gydytojui “Drunk Elephant”, kurį dabar galima rasti “Sephora”, o ne kompromisas jūsų veido su stipriomis cheminėmis medžiagomis ir brangiais gydymo metodais, siūloma tik “mažiau, yra daugiau”, siūlant tik šešis svarbiausius produktus, kurie yra pakankami, kad jūsų oda būtų sveika ir žėrinta be jokių sutrumpėjimų. Tai apima raukšlių naikinimo akių serumą, nevalytą apsaugos nuo saulės sistemą ir greitai absorbuojančią veido aliejų, pagamintą iš virgininės marulos aliejaus (apie tai sužinosite vėliau), kuri saugiai sustiprina bet kokį odos tipą..

Įdomu, ką “Drunk Elephant”, be kitų “natūralių” kompanijų, ir, žinoma, žaismingo vardo istorija, mes kalbėjomės su prekės ženklo įkūrėju Tiffany Masterson.

SUSIJĘS: Tūkstantmečio vadovas puikią odą

Turime žinoti: kaip jūs sugalvojo pavadinimą “girtas dramblys”?
Kai pirmą kartą bandžiau Marulos aliejaus, aš iš karto įsimylėjau ir iš karto prisijungiau prie interneto, kad galėčiau atlikti daugiau tyrimų. Radau “YouTube” vaizdo įrašą apie dramblius, kurie valgė nukritusius marulos vaisius ir suklupo aplink … kaip mielas girtas krūva (retais atvejais girtas gali būti mielas!). Legenda pasakoja, kad dramblys maitina vaismedžius, nukritusius nuo medžių, kurie fermentuoja karštoje saulėje ir tampa girtas! Neapdorotas “Marula Oil” yra suvirintas visoje linijoje ir yra vienintelis mūsų prabangių veido aliejaus ingredientas. Kadangi mano formuluotės yra tokios rimtos, aš nusprendžiau, kad aš galėčiau šiek tiek prieskonių puošti su saldžiu pavadinimu … būti pamirštama, tai nebus mūsų problema!

Kas yra “Drunk The Elephant” misija?
“Drunk Elephant” (DE) misija – nukreipti dėmesį į vartotojo “jautrią” odą ir į nejautrus ingredientus, kurie yra atsakingi už daugumą mūsų odos problemų. Tai pasiekiame pristatydami kliniškai efektyvią, švarią odos priežiūros priemonę, kurią sudaro pažangūs sintetiniai ir natūralūs ingredientai, be toksinų, jautrintuvų ir dirginančių medžiagų, kurios blokuoja sveikos odos kelią. Mūsų tikslas yra išmokyti vartotojui, kad “natūralus” nebūtinai reiškia gerą ir kad kiekviena sudedamoji dalis turi būti tiesiogiai naudinga tik mūsų odos sveikatai arba preparato saugumui.

Šiais laikais yra tiek daug gamtos grožio prekės ženklų. Kas atskiria girtuosius dramblius nuo pakuotės?
DE nėra viskas natūralus. Mūsų kompozicijos yra sintetinės ir natūralūs, tačiau visi jie yra netoksiški ir nedirgina. Mes esame skirtingi, nes mes formuojame efektyviausius aktyvumus tinkamomis procentinėmis dalimis ir pH lygiu, paliekame ne tik kvapus, dažiklius, bet ir svarbiausia eterinius aliejus, kurie, mūsų manymu, užsidega ir sustiprina odą ir padeda pagrindiniams ingredientams atlikti savo darbą..

Kuris produktas leidžia klientams grįžti dar daugiau?
T.L.C. Glycolic Framboos (naktinis serumas, $ 90; sephora.com) greitai tapo žvaigžde, bet visi produktai yra labai populiarūs ir pranoksta mūsų drąsiausius lūkesčius.

SUSIJĘS: 5 būdai Gaukite saulės spindesį, nesunaikindami savo odos