“No Date Night” yra kaip “Catherine Zeta-Jones” ir “Michael Douglas Date Night”

Sąžiningai, kai kurios Holivudo poros gali jaustis neautentiškos. Bet vis tiek dažnai gaivinanti pora eina per Tinseltown, kad būtų primena, kad meilė yra tikra.

Rimtai, nors Catherine Zeta-Jones ir Michael Douglas buvo susituokę 16 metų, bet atrodo, kad jie vis dar turi įprastą dienos naktį.

“Zeta-Jones” ir “Douglas” trečiadienį vakarienei nuvedė į “Malibu” “Nobu” restoraną vakarienei ir atrodė, kad jie vaikščiojo tiesiai iš filmo “Nancy Meyer”. Jos LBD buvo klasikinis ir elegantiškas, jau nekalbant apie tuos drąsius metalinius sidabro siurblius, kuriuos ji suporavo su tokio paties turo maišeliu, ir ji atrodė gražiai ir patogus. Dėl “Douglaso” savaitgalio proga buvo iškviestas karšta kakių pora su baltu marškinėliu ir rožinis megztinis, apsiaustas ant pečių.

Michaelas Douglas and Cathering Zeta-Jones
Jacson / Splash Naujienos

Ir nors jie galėjo pailsėti savo jūros pakrantėje, abu atnešė savo vaikus, 16 metų Dylaną ir 14 metų Carysą. Neseniai “Zeta-Jones” pasidalijo labai mielia šeimos atmaina saulei.

Atsipalaidavimas saulėje. #TBT

Pasidalijama Catherine Zeta-Jones (@ catherinezetajones)

Pagal Žmonės, 2016 m. susituokę pora atskirta viena nuo kitos, atsipalaidavę atskirai ir nukreipdama į didelės galios įvykius solo. Tačiau dabar, atrodo, viskas rodomi. (Kartais jums tikrai reikia pertraukos.)

SUSIJĘS: Štai Miley Cyrus ir Liam Hemsworth pirmojo bučinio nuotrauka

Vienas dalykas yra tikras: pora nustato aukštą barą vakarienės datos poros stiliui.