Nina Добрев įtikins jus, kad Julianne Hough ir Brooks Laich yra Soul Mates

Nina Dobrev nutraukė savo tylą dėl BFF Julianne Hough pasakų vestuvių, o jos emocinė žinia gali sukelti jums ašarų.

The Vampyro dienoraščiai Alusas pasidalijo pirmąja vaizdo įraše, kurioje Brooksas Laichas nusileido ant žemės, pamatęs Hough savo vestuvių suknele ir turėjo saldžiausią didžiosios dienos santrauką.

Mano geriausias draugas yra santuoka moteris! Aš bandžiau išvengti susijaudinimo, bet aš sužavėtas, kad pagaliau galiu pasidalyti keletą stebuklingų akimirkų iš savo gražių vestuvių (svajoti ir mirti). Aš žinojau, kad jos skruosčiai pakenks kitai dienai, nes ji visą laiką taip pasislėpė. Ir jie padarė. Juliannės šypsena niekada neišnyra, o ne vienai sekundei. Taip yra todėl, kad ji ištekėjo iš savo svajonių, be abejonės, jos sielos draugė. Kaip vienas iš geriausių draugų aš galiu drąsiai pasakyti, kad “Brooks” nuo pat pirmos dienos visada turėjo visus mūsų tvirtinimus. Kanados kolega su aukso širdimi yra tikrasis sandoris. Jo stilius vyras Julianne reikalingas savo gyvenime. Jis subalansuoja ją geriausiu įmanomu būdu ir išryškina geriausius. Aplink Brooksą, Julianne tapo geriausia savarankiškos versijos versija, ir niekada nematė jos laimingesnės. Aš taip pat niekada nematėme, kad žmogus pažvelgtų į moterą, kaip Brooks žiūri į Julianne, taip pat nematau, kad žmogus labiau sujaudintas su kuo nors susituokti! Jis žino, kad jo pusėje yra ypatingas žmogus, ir jis to neatsižvelgia. Ne vienas šiek tiek. Jūs abu taip pasisekėte, kad radote vienas kitą. Aš myliu tave labai, ir aš esu garbė, kad turėjo malonumą būti savo sužadėtiniu, Jules. Aš taip laiminga, kad galėčiau būti šventės jūsų ypatinga diena, ir negalėjo būti laimingesni, kad tu esi susituokęs. #TrueLove # ❤️ @juleshough @brookslaich Jūs galite pamatyti visą vestuvių specialybę dėl @peopleewnetwork

Pasidalijama Nina Dobrev (@nina)

“Julianne šypsena niekada nebuvo išblukusi, ne vieną sekundę. Taip yra todėl, kad ji ištekėjo iš savo svajonių, be abejo, savo sielos drauge “, – rašo ji. “Kanados kolega su aukso širdimi yra tikras sandoris. Jo stilius vyras Julianne reikalingas savo gyvenime. Jis subalansuoja ją geriausiu įmanomu būdu ir išryškina geriausius. Aplink Brooksą, Julianne tapo geriausia savarankiškos versijos versija, ir niekada nematė jos laimingesnės. Aš taip pat niekada nematėme, kad vyras žiūri į moterą, kaip Brooks žiūri į Julianne, ir aš nematau, kad žmogus labiau sujaudintas su kuo nors susituokti! “

Ji taip pat turėjo ypatingą pranešimą Houghui. “Tu esi tiek laimingas, kad radote vienas kitą. Aš myliu tave labai, ir aš esu garbė, kad turėjo malonumą būti savo sužadėtiniu, Jules. Aš taip laiminga, kad galėčiau būti švenčiant jūsų ypatingą dieną, ir negalėjo būti laimingesni, kad tu esi susituokęs “.

O, ar aš minėjau, kad tai buvo labiausiai įdomus vestuvių, kurių kada nors buvau? Aš maniau, kad šokių aikštė bus ingstingsening ir aš nesu nusivylė. Iš tiesų jis viršijo visus lūkesčius. Jis buvo pagamintas iš senovinio stiklo už Kristų. @simplytroy sugadintas visais atžvilgiais ir kiekviena detalė buvo absoliutus tobulumas. Ahhhhhh !! Gražink mane!! Ar galite vaikinai atnaujinti savo įžadus kiekvienais metais? Dėkoju!

Pasidalijama Nina Dobrev (@nina)

Be to, Dobrev mus dar kartą pažvelgė į savo nuostabią suknelę nuotaka. “O, ar aš minėjau, kad tai buvo labiausiai įdomus vestuvių, kurių kada nors buvau? Aš maniau, kad šokių aikštelė bus [ugnis], ir aš nesu nusivylė “, – rašo ji.

SUSIJĘS: Dereko Houghas sako, sesuo Julianne yra geriausia versija su savo vyru Brooks Laichas

Mes negalėjome būti laimingesni jaunavedžiams. Peržiūrėkite dar daugiau įžymybių, kurie mūsų galerijoje padarė puikius bridesmaids.