Nina Dobrev pristatė naują nuotrauką Julianne Hough savo Bachelorette Party Bikini

Nina Dobrev gali būti geriausia šlovės bestie ten. Ne tik tai padarė Vampyro dienoraščiai aliuminis tarnauja kaip mergaitė Julianne Hough’s nuotaka savo vaizdingose ​​Idaho vestuvėse, bet ji buvo aktorės pusėje kiekviename žingsnyje kelio, kuris, žinoma, apima padėti planuoti žvaigždę raundu bachelorette šalis.

Nors paplūdimio renginys įvyko praėjusį kovo mėnesį, Dobrevas paėmė Hougho gimtadienį kaip galimybę išskleisti ypač svarbią nuotrauką iš partijos.

Po to, kai Houghas pasirodė 29 m., Dobrev paėmė “Instagram”, norėdamas pasidalinti su bikini apipavidalintu nuotaka, nusistovėjusia ant paplūdimio, bachelorette varčia, vyno stiklu ir vilna, vilkti.

“Bachelorette ne daugiau! Sutaupėme šią nuotrauką mėnesius, kad paskelbtumėte “@ juleshough” gimtadienį! “Dobrev pristatė nuotrauką savo antraštėje.

“Tai :Ugnis: mama yra ištekėjusi tarnė ir niekada nieko nelaiko geriau! Norėčiau, kad esate čia, kad galėtume švęsti savo gimimą, bet aš žinau, kad tu gražai bikini bod ant gražaus paplūdimio su savo berniuku “, – tęsė ji. – Mesk ir myliu tave ypatingą žmogų! Saulės spinduliai ir teigiamumas visada šviečia per jūsų šypseną ir jūsų aurą. Laimingas Gimtadienis graži siela! “

Bachelorette ne daugiau! ���� Šią nuotrauką saugome mėnesius, kad paskelbtumėte @ juleshough gimtadienį! Ši �� mama yra vedama tarnaitė, ir niekada nieko nelaiko geresnė! Norėčiau, kad esate čia, kad galėtume švęsti savo gimimą, bet žinau, kad gražus bikini bod grazus paplūdimys su savo berniuku rozuliavo. Praleisti ir mylėti tave, tu ypatingas žmogus! Saulės spinduliai ir teigiamumas visada šviečia per jūsų šypseną ir jūsų aurą. Su gimtadieniu grazi siela! ❤️✨❤️

Pasidalijama Nina Dobrev (@nina)

SUSIJĘS: Julianne Hough dėvi tik savo “Gimtadienio kostiumą” 29 metų žiede

Tikimės, kad Julianne naujoji asociacija ją myli tiek, kiek tai padarė Nina.