Nina Dobrev atskleidžia savo akmens laipiojimo įgūdžius aukštybinėse kulniukėse!

Alpinizmas yra pakankamai sudėtingas, kaip yra, tačiau Nina Dobrev ją visame lygyje imasi, padidindama sieną ant kulno! 27-erių metų aktorei nepavyko parodyti savo įgūdžių, nes ji ėjo į laipiojimo treniruoklių salę treniruotės penktadienį, ir mes turime pasakyti, kad mes esame įspūdį.

Dobrev, kuris žinomas už savo vaidmenį Vampyrų dienoraščiai, “Instagram” vakar pateko į užpakalį, ir ji tai padarė, kol pusiaukelėje iškėlė akmens sieną pora 4 colių sėdimojo bato. Ji dėvi legiruotes ir juodą viršutinį dangtelį su savo “alpinistiniais batais”, o jos plaukai traukiami į netinkamą pėdkelkę.

Pagal paveikslėlį, kurioje ji atsitraukia nuo sienos vienu nugara, Dobrev parašė: “Kaip išraiškas eina …” Kuo aukštesni kulnai arčiau dangaus “. Arba palauk, ar tai buvo … “Aš padariau viską, ką darėu, tik aukšti kulniukai”. Negalima pakabinti, esu tikras, kad tai … “Padovanok mergaitę tinkamus batus ir ji gali užkariauti pasaulį”. Nesvarbu. tu mano tašką. Aš jį žudžiu. 4 colių kulniukai. #NoShoesNoProblem. “

Kaip sakoma … “Kuo aukštesni kulnai arčiau dangaus”. Arba palauk, ar jis buvo … “Aš padariau viską, ką darėu, tik aukšti kulniukai”. Negalima pakabinti, aš esu gana įsitikinęs, kad tai … “Padovanok mergaitę tinkamus batus ir ji gali užkariauti pasaulį”. Nesvarbu. tu mano tašką. Aš jį žudžiu. 4 colių kulniukai. #NoShoesNoProblem # ��

Nina Dobrev (@ninadobrev) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Nina Dobrev “Emoji” realiame gyvenime šokanti mergina “Marchesa” NYFW Show

Ji tikrai yra jėga, į kurią reikia atsižvelgti, kai kyla alpinizmas – aktorė, kuri žvaigždė būsimame filme XXX: “Xander Cage” grąžinimas, Taip pat paskelbė vaizdo įrašą apie save, treniruojančią sporto salėje esančias sudėtingas kliūtis atitinkamoje avalyne. Paimk ją mergina!

Laipiojimas į savaitgalį kaip … ���� @morganbeau @cheeklane @carlysnook

Nina Dobrev (@ninadobrev) paskelbta vaizdo įrašo versija

VIDEO: Geriausios “Instagram Moments” Nina Dobrev