“Nikki Reed’s Cruelty-Free” krepšiai yra “Ultimate Earth” mėnesio aksesuarai

Nikki Reed, Fox žvaigždė Miego tuštuma, yra gyvų gyvūnų mėgėjas. “Mano namas bet kuriuo metu yra pripildytas naminių gyvūnėlių”, – sako ji, pažymėdama, kad ji netgi skatina šunis, kurioms reikia namų. Reed nusprendė suvienyti savo aistra, norėdama apsaugoti furry draugus savo mados patirtimi ir suvienyti su gyvūnų laisvės dizainerio Morgan Bogle, kad padėtų sukurti “PETA patvirtintų veganų” rankinių liniją.

Kiekvienas elegantiško, supaprastinto maišelio kolekcijos gabalas yra tvarus ir be žiaurumo, o tai reiškia, kad naudojamos aukščiausios kokybės ekologiškos, humaniškos medžiagos, o viskas gaminama JAV gamyklose, kuriose yra etiška gamybos praktika. “Nikki Reed x” gyvūnų laisvės kolekcija yra sudaryta iš mažų kibirų maišelių, tekstūruotų ratų kryžminių skersinių karklų ir pakankamai erdvių struktūrų, skirtų 13 colių nešiojamiesiems kompiuteriams. Vegano odos ir ekologinio audinio stilius susideda iš neigiamų neutralių atspalvių ir ryškių vasaros baltymų.

Nikki Reed EMBED 1
Sarah Balch, InStyle.com

SUSIJĘS: 15 kartų Ian Somerhalder ir Nikki Reed padarė mus pavydus savo meilės

Stilius siekia nuo 95 iki 260 dolerių, siekiant išlaikyti linijos ir prekės ženklo misiją. “Ne visi gali sau leisti išleisti šimtus dolerių į krepšį, todėl norėjome sukurti puikias galimybes, kurios būtų ne tik etiškai atliktos, bet ir pasiekiamos finansiniu požiūriu,” sako Reedas. Prašome pasiimti vieną iš kiekvieno!

Parduokite krepšius ties laisvos vietovės.com.