Nikki Reed ir Ian Somerhalder Eik į labiausiai žavinga prieš vaikus pietų dienos

Holivude yra daug žavinga porų, tačiau Nikki Reed ir Ian Somerhalder gali pasiimti tortą. Atvejo mintis: jų naujausias išvykas Venecijoje. Duo išvyko į pietus švč. Mėgstamoje Gjelinoje, o Somerhalderas negalėjo padėti, bet nėščia žmona. 

Per savo popietę pėsčiomis, Vampyrų dienoraščiai Aktorius buvo pastebėtas, įtraukdamas savo atsitiktinį pilkąjį ansamblį su Reedo rankine, įrodydamas, kad kilniai negyvas. Nors mes negalime padėti, bet apsimetėme per Somerhalderio mielą gestą, mes norėtume atsisakyti, jei nekalbėtume apie žėrinčią mamytę. 

Reed nuvyko į atsitiktinį, bet prašmatnų žvilgsnį savo pietų datą, parodydama savo augantį kūdikio smūgį karinio jūrų kostiumo kombinezonu. Ji baigė trumpą batai, plataus krašto skrybėlę ir tamsus atspalvius. Akivaizdu, kad ji turi visą motinystės stiliaus dalyką. 

TK
Backgrid

VIDEO: Chic Celebrity Motinystės mada

Pereisa paskelbė, kad gegužės mėnesį tikisi savo pirmojo vaiko su žavinga “Instagram” paštu. “Mūsų draugams, šeimai ir likusiai pasaulio daliai. Per 38 metus šioje žemėje aš niekada nebuvo patyręs nieko daugiau galingų ir gražesnių negu tai”, – rašo “Somerhalder” Instagram antraštėje. “Aš negaliu galvoti apie kažką daugiau įdomių nei šis kitas skyrius”. 

SUSIJĘS: Ian Somerhalder parašė Sweetest gimtadienio pastabą žmonai Nikki Reedui

Mūsų draugams, šeimos nariams ir likusiai pasaulio daliai. Jau 38 metus šioje žemėje niekada nieko daugiau galingų ir gražesnių negu tai. Aš negaliu galvoti apie kažką daugiau įdomios nei šiame kitame skyriuje, ir norėjome, kad jūs iš pradžių girdėtumėte apie tai iš mūsų. Tai buvo labiausiai ypatingas mūsų gyvenimo laikas, ir mes norėjome kuo ilgiau išlaikyti ją tarp trijų iš mūsų, kad galėtume mėgautis šiuo metu tarpusavyje ir mūsų mažyliui, kuris auga taip greitai … nes tai ka jie daro, jie auga taip greitai. Dėkoju už jūsų malonų energiją. Meilė, Ian

Paskelbta iansomerhalder (@iansomerhalder)

Mes negalime laukti savo kito žavingo momento!