Nikki Reed baigiasi Nina Dobrev Feud gandai su galinga Instagram Post

Nikki Reedas tai sukūrė su mergaitėmis, kuriose plyta mergina prieš mergaitę, ir ji viską išlieka.

Nuo to laiko ji su Nina Dobrev susitiko Vampyro dienoraščiai Bendras žvaigždė ir buvusio vaikino Ian Somerhalderis, pasaulis spekuliuoja apie dviejų moterų priešiškumą, nors iki šiol nė viena aktorė nepateikė komentarų.

Dobrev ir Somerhalder buvo pora tiek šou, tiek IRL, kol jų suskirstyta 2013 metais. Vėliau aktorius su Reed įstojo į santykius 2014 m., Ir jie susituokė kitais metais. Dobrev pasitraukė Vampyrų dienoraščiai ir 2015 m., paliekant seriją su dviem “Elenos” sezonais iki 2017 m. kovo mėn. finale.

“Per pastaruosius keletą metų mes manėme, kad reikėtų spręsti bet kokius nepagrįstus gandai tyliais. Be to, kas nori atsakyti į sukauptas istorijas apie” draugus, užmegztus draugus “,” sukčiavimo egzusus “ar” išeinančius šou “,” “Reed” parašė “Instagram” kartu su saldus tris nuotraukas (aukščiau).

“Dabar aš suprantu, kad tyla buvo laikoma galimybe užpildyti dar daugiau klaidų ir sulčiaspaudės istorijų, ir mes, taip mes, tikime, kad mes esame morališkai atsakingi jaunoms mergaitėms užbaigti šį pasakojimą, nes visų laikų pabaigoje iš šios merginos yra tos, kurios pralaimi “, – rašo ji.

VIDEO: Geriausios “Instagram Moments” Nina Dobrev

 

“Jų entuziazmas ir begalinis pasididžiavimas televizijos šou yra naudojamas, pakeičiamas pykčio jausmais per nesuderinamus metodus, o dar blogiau, jų protas formuojamas ir formuojamas, nes jų požiūris į save, kitas mergaites ir tai, kas turėtų dinamiką atrodo, yra suformuotos. Taigi, norint nutraukti visus tuos suklastotus pasakojimus apie pavydą, išdavystę, išlaisvintą draugystę ir moteris, kurios nekenčia moterų “.

“Leiskite tai panaudoti kaip pavyzdį, kaip svarbu sustabdyti šią tendenciją rašyti siaubingas antraštes apie moteris, tapyti mums kaip karčios, piktos, nesaugios, širdies susierzinusios, bevaisės, priešiškos, priešiškos monstrų, nes norime tai pripažinti ar ne, ji keičiasi taip, kaip visi moterys pažiūri “, – pridūrė ji.

“Dabar perkelkime tai, ko mes įdėjome į visatą, ir, tikėkimės, mes pradėsime pamatyti, kaip mes elgiamės su kitais ir pažiūrėkime save”, – padarė išvadą.

“Dobrev” taip pat pasidalijo nuotrauka su “Instagram” pora, rašydama: “Negaliu patikėti, kaip laikas skrenda. Atleiskite vakarienę su Somereed komanda! Taigi gerai pasivaikščioję su šiais goofballs.

Negaliu patikėti, kaip laikas skrenda. Atsisveikinimo vakarienė su komanda Somereed! Taigi geras pasivaikščiojimas šiais goofballs. Visi ❤

Nina Dobrev (@ninadobrev) paskelbta nuotrauka

SUSIJĘS: Nina Dobrevo galutinis “Goodbye to” Vampyrų dienoraščiai Darysiu verkia

Mes negalėjome geriau pasakyti.

Per pastaruosius kelerius metus mes manėme, kad geriausias būdas spręsti bet kokius nepagrįstus gandų tyliu klausimus. Be to, kas nori atsakyti į sukauptas istorijas apie “draugus, užmegztus draugus”, “sukčiavimo egzaminus” ar “dažnus narius, kurie pasitraukia iš šou”, į mažas kulkšnies svetaines, tokias kaip “Holivudis”, kurie tik tęsia prieš mus atsiradusias tendencijas. Jukas. Dabar aš matau, kad tyla buvo laikoma galimybe užpildyti dar daugiau klaidų ir sulčiaspaudės istorijų, ir mes, taip mes, tikime, kad jaunoms mergaitėms moralinė atsakomybė yra nutraukti šį pasakojimą, nes pasibaigus visiems iš šios merginos yra tos, kurios pralaimi. Jų aistra ir begalinis pasididžiavimas televizijos šou yra naudojamas, pakeičiamas pykčio jausmais per nenuodžiamus metodus, o dar blogiau, jų protai formuojami ir formuojami, nes jų požiūris į save, kitas mergaites ir tai, ką turėtų atrodyti ši dinamika panašūs yra formuojami. Taigi čia norima nutraukti visus tuos klaidingus pasakojimus apie nustatytą pavydą, išdavystę, suklastotą draugystę ir moteris, kurios nekenčia moterų. Kadangi dienos pabaigoje būtent taip ir yra: mergaičių mokymasis, kad jūs nekenčiate kitų mergaičių, tik veide moterų karta, kurios tiki, kad turite nekęsti kitų moterų. Štai ką šie žurnalai, svetainės ir internetiniai dienoraščiai nesupranta. Tai yra žalingos nenumatytos pasekmės jų nesąmoningoms istorijoms, ir mes turime moralinę atsakomybę tai išspręsti. Leiskite šį puslapį sujungti, nes visi mes einame į kitą skyrių taikiai. Ir galiausiai, naudokime tai kaip pavyzdį, kaip svarbu sustabdyti šią tendenciją rašyti siaubingas antraštes apie moterį, tapyti mums kaip karčios, piktos, nesaugios, širdies susierzinusios, bevaisės, priešiškos, priešiškos monstrų, nes norime tai pripažinti ar ne, tai pakeičia tai, kaip visi moterys pažiūri. Ir gėda šiose svetainėse dabar nukreipia į dar mažesnę demografinę padėtį, paskatindama tai padaryti anksčiau, kai mergaitės yra dar labiau pažeidžiamos, labiau pažeidžiamos ir labiau kaltinamos. Kai mes rašome šias antraštes, mes mokome neapykantą. Aš mačiau tai iš pirmo žvilgsnio. Pakeiskime tai, ką mes įdėjome į visatą nuo dabar, ir, tikėkimės, mes pradėsime matyti, kaip mes elgiamės su kitais ir pažiūrėkime sau

Nuotrauka, paskelbta Nikki Reed (@iamnikkireed)

Perskaitykite “Reed” pilną, galingą pranešimą aukščiau.