Niekas nepasiekia 47 svarų. už vaidmenį smagiau nei Matthew McConaughey

2013 m. Matthew McConaughey smarkiai sumažėjo beveik 50 svarų už jo transformuojamą Oskarą laimėjusį vaidmenį kaip neužtikrintą ŽIV pacientą Dalaso pirkėjų klubas, bet aktorius atskleidžia, kad čia nėra jokių staigmenų – jam buvo dar daug smagiau atkreipti svorį į jo naujausią kino vaidmenį.

47-erių metų vyras pasirodė trečiadienio epizode Jimmy Kimmel Live!, kur jis atidarė apie tai, kaip jis supakuotas svarais per šešių mėnesių laikotarpį, kai jo svoris padidėjo 47 svarus Auksas.

Aktorius, kuris išpopuliarėjo daugiausia dėl cheeseburgerio ir picos dietos už vaidmenį, teigė, kad jis iš tikrųjų nesiekė įgyti svorio, bet kad jis “pradėjo gyventi kaip Kenny Wells gyvenimas ir vieną dieną pažvelgė į veidrodį ir suvokė: “Šie moterys jau nebegali būti”, o likusi dalis yra istorija.

Kai Kimmel paprašė trečdalį, kaip jis paaiškino staigų svorio padidėjimą savo šeimai ir visuomenei, žvaigždė teigė, kad visi jo vaikai pastebėjo, kad “daugiau paplūdimių buvo meilė”. Aw!

SUSIJĘS: Matthew McConaughey duoda Oskaro vertingą 9 metų senumo scenarijaus pasirodymą

Peržiūrėkite visą vaizdo įrašą aukščiau, kad sužinotumėte daugiau apie “McConaughey’s” Auksas dieta ir tiksliai kodėl jis šoktelėjo į kobros duobę filmuojant Tailande.