Nicole Richie & Cameron Diaz Tęskite įkvėpti mus su įstatymų tikslais

Stilingos seserys pirmadienį turėjo mergaičių dieną. Nary Madden akimis, Nicole Richie ir Cameron Diaz sugriebė pietūs Montage Beverly Hills, papildant išvaizdą ir derinant.

Richie nešioti šviesiai rausvos marškinėlių ir sijonų (parduotuvėje panašią išvaizdą čia) išvykstant po pietų, pridedant savo parašo eklektišką kraštą su motociklu striukiu (parduotuvė panašią išvaizdą čia) ir porą juodųjų “Converse” mažų viršūnių ($ 50; parduotuvė .nordstrom.com).

Tuo tarpu Diaasas išstūmė į juodą šnervę, kurią suporavo su juodu megztuvu, paprastais juodais atspalviais (panašiai atrodydamas čia), ir metalinių sandalų pora.

TK
EVGA / Vasquez-Max Lopes / BACKGRID

Tai vargu ar pirmas kartas, kai įstatymai laiku praleido kartu su savo vyrais Benji ir Joel Madden. Diazas ir Richie yra žinoma artimi ir dažnai dalijasi savo meilės vienas kitam socialinėje žiniasklaidoje.

Praėjusių metų birželio mėn Savo bateliai aktorė pasiėmė “Instagram”, kad pagirtų Richie’s “Revolve” kapsulių kolekciją. “Mes esame seserys dėl mūsų mistrų, ir aš esu labai įspūdžiu ir didžiuojuosi, kaip ji talentinga. “Revolve” kapsulių kolekcija yra nuostabi jos dvasios ir jos stiliaus atspindys; seksualus ir elegantiškas, žaismingas ir įžemintas, moteriškas su vyriškos, dar šiuolaikiškos vėliavos motyvais, “diazas užfiksavo nuotrauką poros, apimančios.

Mes esame seserys, nes mūsų misters, ir aš esu labai sužavėtas ir didžiuojuosi, kaip ji talentinga. “Revolve” kapsulių kolekcija yra nuostabi jos dvasios ir jos stiliaus atspindys; seksualus ir elegantiškas, žaismingas ir įžemintas, moteriškas su vyriška, dar šiuolaikiška retro samba. Sveikinu, ir aš turiu galvoje @nicolerichie #hohxrevolve

Kamerono Diazo (@camerondiaz) bendrai paskelbta nuotrauka

 

Šiais metais “@PearlxChange” pagrindinis pranešėjas yra mano sista @CameronDiaz. Ši karšta tamalė yra šviesos, juoko, žinių ir sunkios įtakos realybei jėga … Visuomet šypsokis ant veido. Jos meilė moterims jos gyvenime parodo draugo ir asmens, kurio ji yra, tipą. Negali laukti, kol girdite, kaip ji kalba. Lapkričio 5 �� Bilietai parduodami dabar (nuoroda į bio) #PearlxKeisti

Paskelbta Nicole Richie (@nicolerichie)

SUSIJĘS: 14 būdų, kuriais Nicole Richie ir Joel Madden mus privertė vėl tikėti meile

Nicole ir Cameron yra rankos žemyn mūsų mėgstamiausių įžymybių į įstatymus.