Nicki Minaj nuslysta į gėlių suknelę, skirtą dienos nakčiai

Vieną dieną “MTV Video Music Awards” apdovanojimai, Nicki Minaj, kuris yra numatytas atidarymo spektakliui, dabar suteikia galimybę susitikti. Vietoj to, “Anaconda” atlikėjas paslydo į šį saldų, bet seksualų gėlių skiltį naktį penktadienį su “Beau Meek Mill” L.A. “1AK”.

Natūralu, kad siauras dainininkas ne tik su nekaltu gėlių, o ji pasirinko siluetą, kuris apkabino visas savo garsias kreives. Ji pabrėžė savo išvaizdą su rimtai karštais “Christian Louboutin” kulniukais ir nužudė ją grožio priekyje. Minaj šokinėja nude stiletto nagus, sparnuota įklija, ryškios rožinės lūpos ir jos ilgi juodi plaukai buvo labai teisingi. 

Nicki Minaj and Rapper Meek Mills seen at '1 Oak' Night Club in West Hollywood, CA
“Splash” naujienos

Minaj, šalia jos komandos, taip pat paskelbė kelias nuotraukas “Instagram”.

Nuotrauka paskelbta Nicki Minaj (@nickiminaj)

Nuotrauka paskelbta Nicki Minaj (@nickiminaj)

Kalbant apie MTV VMA, gaudykime “Minaj”, pradėdamas rugpjūčio 30 d. Los Andžele “Microsoft” teatre vyksiančią ceremoniją. “Bang Bang” atlikėjas yra apdovanotas trimis apdovanojimais: geriausiu “Hiphopo” video, geriausiu moters filmu ir Geriausias bendradarbiavimas. Tai bus trečias kartas, kai dainininkė pasirodys VMA, ir laukiame, ar jis pateiks prieštaringą akordą kaip ir praėjusių metų spektaklis. Mes stebėsime, kaip sužinoti! 

SUSIJĘS: Nicki Minaj’s Changing Looks